Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Założenie takiej strony jak Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: Założenie takiej strony jak Lockerz (/Temat-Zalozenie-takiej-strony-jak-Lockerz-70399)

Strony: 1 2 3


Założenie takiej strony jak Lockerz - Cudziak - 01-06-2013 23:15

Witam Smile Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż to, o co się za chwile zapytam, jest po prostu z czystej ciekawości, ponieważ i tak to nie wypali Smile Co trzeba zrobić, żeby założyć taka stronę jak Lockerz? Chodzi mi tutaj bardziej o rzeczy zew. czyli serwery itp. Można na takie coś dostac dofinansowanie z UE? Jeśli nie, to na ile tak mniej więcej szacuje się to całe przedsięwzięcie żeby w ogóle z tym ruszyć?
Pozdrawiam.


Odp: Założenie takiej strony jak Lockerz - Archiebald - 02-06-2013 01:05

Jak nie masz umiejętności do zrobienia strony i wypromowania jej a na to składa się parę czynników takich jak znajomość programowania, tworzenia stron grafik ,pozycjonowanie , reklama itp itd to musisz za te rzeczy komuś zapłacić, samemu te wszystkie rzeczy ogarnąć to raczej trudno. Dodatkowo do obsługi forum też ci będą potrzebni ludzie bo sam raczej byś nie podołał. Sam serwer czy domena to chyba jest pikuś przy innych kosztach.
Przykładowych cen Ci nie podam bo się nie orientuję, ale jeżeli to miało by być coś konkretnego to na pewno to tanie nie będzie.
Tak że jak masz dużo siana i big cohones to działaj a jak niski budżet i małą wiedzę to kup sobie motykę i na słoneczko Wink startuj.
Forsik z unii chyba można wykorzystać do takich celów ,na start może by i starczyło. Gorzej jakby start okazał się faulstartem Smile
To tylko moje skromne zdanie laika Wink .

stapatatalkowane Wink


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Cudziak - 02-06-2013 01:52

Tworzenie strony, grafik itp. to fakt - nie znam się. Ale myśle że informatycy by dali radę, tylko ciekawe ile by Oni za to chcieli. Jednakże myślę, że jeśli strona by taka powstała, to reklamodawcy by płacili za pokazywanie ich reklam na tym serwisie (bo wkońcu dzięki temu zdobędzie sie pkt. na nagrody) i myślę że serwis dzięki temu by się utrzymał i można b zapłacic tym wszystkim grafikom itd. Tongue Wiecie.. Pomarzyć człowiek w tym kraju to zawsze może Smile


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Dennisek78 - 02-06-2013 02:28

Czy Ty myślisz że za wyświetlenie pere razu bannerkó na stronie dostaniesz kaskę ?

Reklamodawcy nie są takimi debilami jeśli to ma być strona o nagrodach to nikt nie będzie wierzył w żadne bannery lub nawet na nie nie zwracał uwagi, oni chcą tylko coś wygrać i tyle.
Reklamodawca w tej chwili płaci ci za nic bo ani to dobry traffic ani żadnego pożytku.


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Cudziak - 02-06-2013 13:34

No ale chyba na tym to właśnie ma polegać, że reklamodawcy reklamują się na forum, użytkownicy klikają w te reklamy i dostają punkty. Załóżmy że jest dużo użytkowników i jest ruch w serwisie, to reklamodawcy będą coraz więcej płacić żeby wyświetlać swoje reklamy żeby ludzie w nie klikali i dostawali pkt na nagrody.

@Edit:
Ciekawi mnie jeszcze sprawa z wysyłka wszystich nagród. Przecież, podczas każdego restocka, z tylu krajów, zapewne ogromna ilość osób coś wygrała, to jak Oni zdołali caly czas wysyłać nagrody do tych wszystkich poszczegónych osób?


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Dennisek78 - 02-06-2013 23:49

Ale na co im bezużyteczny traffic no i co że klikną ?
Jak Oni odrazu zamkną karty bo wiedzą że robią to dla punktów, a ich ma zainteresować treść tej strony takie są najmniejsze chociażby wymogi reklamodawcy ... Oni muszę mieć z tego jakąś korzyść a nie wejścia na stronę np. sklep internetowy po co im wejścia jeśli nikt nie kupi na ich stronie nic ?


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Cudziak - 03-06-2013 16:02

@Dennisek78
No a jak to było z lockerz? Tam też każdy wchodził, klikał na reklame i od razu ją zamykał, bo chciał dostać tylko punkty. Przynajmniej ja tak robiłem. Moim zdaniem, jeśli ktoś się zareklamuję i jakiegoś użytkownika dana reklama zainsteresuje, to uwierz mi, że nawet w jakimś sklepie internetowym, dany użytkownik coś kupi - a takich użytkowników może być wiele.


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Skadi - 03-06-2013 19:12

Stworzenie projektu strony i oprawy graficznej u kogoś profesjonalnego to na pewno powyżej tysiąca Wink Ale piszę o profesjonalnym Tongue


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Gremquen - 03-06-2013 20:23

(03-06-2013 19:12)Skadi napisał(a):  Stworzenie projektu strony i oprawy graficznej u kogoś profesjonalnego to na pewno powyżej tysiąca Wink Ale piszę o profesjonalnym Tongue
Firmy tworzące strony WWW biorą 1000zł za zwykłą stronę wizytówkę z kilkoma podstronami HTML+CSS.
A tutaj będzie to zautomatyzowany CMS, więc są to drogie rzeczy
Trzeba mieć sporo hajsu żeby z takim czymś ruszyć Smile


RE: Założenie takiej strony jak Lockerz - Cudziak - 03-06-2013 20:33

To załóżmy, że stronę już mamy. Co zatem poradzilibyście jako następny krok?