Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automatyczne odnajdywanie nowych reklam - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Automatyczne odnajdywanie nowych reklam - pytanie (/Temat-Automatyczne-odnajdywanie-nowych-reklam-pytanie-70398)



Automatyczne odnajdywanie nowych reklam - pytanie - weyra - 01-06-2013 23:01

Zastanawiam się, czy istnieje program, który informowałby mnie o pojawieniu się nowych reklam do wyklikania, bądź nowych tasków.
Do tej pory znalazłam tylko propozycję do tasków "auto refresh" w Chromie, jednak nie informje on o pojawieniu się nowej oferty (albo ja nie potrafię tego ustawić). Patrzenie cały czas na monitor, czy aby nie pojawiła się nowa oferta jest raczej mało efektowne.

Proszę więc o pomoc - czy zna ktoś program (i przy okazji lapatologicznie mi go wytłumaczy), który by automatycznie przeszukiwał dane strony co określoną ilość czasu, ogłaszając pojawienie się nowych reklam ślicznym "piiiip" lub chociaż wyszukiwał ustalone frazy?

Z góry dziękuję za odpowiedź/odpowiedzi Smile

PS. Nie jestem pewna czy daję temat w odpowiednim dziale. Gdyby tak było, bardzo proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce.


RE: Automatyczne odnajdywanie nowych reklam - pytanie - MrocznyKILL - 11-06-2013 17:55

(01-06-2013 23:01)weyra napisał(a):  Zastanawiam się, czy istnieje program, który informowałby mnie o pojawieniu się nowych reklam do wyklikania, bądź nowych tasków.
Do tej pory znalazłam tylko propozycję do tasków "auto refresh" w Chromie, jednak nie informje on o pojawieniu się nowej oferty (albo ja nie potrafię tego ustawić). Patrzenie cały czas na monitor, czy aby nie pojawiła się nowa oferta jest raczej mało efektowne.

Proszę więc o pomoc - czy zna ktoś program (i przy okazji lapatologicznie mi go wytłumaczy), który by automatycznie przeszukiwał dane strony co określoną ilość czasu, ogłaszając pojawienie się nowych reklam ślicznym "piiiip" lub chociaż wyszukiwał ustalone frazy?

Z góry dziękuję za odpowiedź/odpowiedzi Smile

PS. Nie jestem pewna czy daję temat w odpowiednim dziale. Gdyby tak było, bardzo proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce.

Serwisy takie jak Neobux czy ClixSense mają mały dodatek instalowany w przeglądarce zwany Toolbarem który powiadamia o nowych reklamach.

Jeśli chodzi o dodatek od Neobux działa bez zarzutu Smile co do Clixsense słyszałem na ich toolbar sporo skarg :/