Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poważne zarobki - który kierunek wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Poważne zarobki - który kierunek wybrać? (/Temat-Powazne-zarobki-ktory-kierunek-wybrac-70395)

Strony: 1 2


Poważne zarobki - który kierunek wybrać? - xAzulante - 01-06-2013 22:01

Mam poważny problem. Posiadam dostęp do wielu ludzi poprzez rozmaite fanpejdze na FB lecz nie mam pojęcia jak to wykorzystać. Jest mowa o dotarciu nawet do miliona osób. I teraz pytanie - jaki najlepiej wybrać sposób zarabiania? Osoby "lajkujące" moje stronki to głównie młodzież, a nawet dzieci Wink

Z gory dziekuje za odpowiedz i przepraszam za bledy pisze z mobilnego.


RE: Poważne zarobki - który kierunek wybrać? - alizen - 01-06-2013 22:04

PPA, wrzuć jakis plik na serwis PPA, dodaj to na twój fanpage i napisz ze tam jest kod jakis, kto pierwszy ci go poda zostanie adminem


RE: Poważne zarobki - który kierunek wybrać? - Takeo - 01-06-2013 23:13

Mam pomysł, zgłoś się do Mnie na pw


RE: Poważne zarobki - który kierunek wybrać? - Admin - 01-06-2013 23:14

testuj programy partnerskie skierowane dla młodzieży (konkursy, promocje), na netsales znajdziesz sporo ofert motywowanych które zezwalają na zachęcanie użytkowników do ich wykonania, to powinno dać Ci do myślenia i spieniężenia twoich funpagy.


RE: Poważne zarobki - który kierunek wybrać? - gelmen - 02-06-2013 00:09

Możesz również ogłosić się i reklamować na swoich fanpage'ach czyjeś strony.
Dobrym zarobkiem na pewno będą wszelakie sieci afiliacyjne typu NetSales, AdLeader itp.


RE: Poważne zarobki - który kierunek wybrać? - venzer - 03-06-2013 19:36

Wystaw możliwość zamieszczenia reklamy na twoim FP w zamian za opłatę na allegro i tego typu serwisach a nawet na forach.


RE: Poważne zarobki - który kierunek wybrać? - wanda x88 - 03-06-2013 19:40

chasfly ma fajne programy


RE: Poważne zarobki - który kierunek wybrać? - Sp00n - 08-06-2013 22:44

Polecam PPA, ale również tak jak koledzy wyżej.


RE: Poważne zarobki - który kierunek wybrać? - piotruss96 - 09-06-2013 08:25

zarejestruj sie na likemore i tam takze mozesz wystawic swoje fp ze wystawisz na niego reklame za odpowiednia ilosc pkt i potem pkt wymieniasz na kase ale chyba masz za malo fanow fp aby na nim pozadnie zarabiac


RE: Poważne zarobki - który kierunek wybrać? - malwinski - 09-06-2013 14:29

na allegro sprzedawaj ale uwaz bo moga cie zbanowac