Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Namierzanie telefonu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Namierzanie telefonu. (/Temat-Namierzanie-telefonu-70391)



Namierzanie telefonu. - Driver494 - 01-06-2013 20:53

Witam.

Ostatnio nauczyciel z którego robiliśmy sobie jaja przez telefon (smsy) powiedział, że przekazał numer policji przy okazji innej sprawy. Ile zajmie cała procedura namierzania mojego numeru (o ile do niej dojdzie)?
Smsy były dosyć głupie ale treść dwóch "Wisisz 2 koła dla wąskiego." i "Blacha z Leszkiem przyjdą odebrać należność" mogą być zaliczone jako groźby? Smsy były wysłane chyba jeszcze w tamtym roku i od tego momentu nie włączałem tej karty.

Pozdrawiam. Smile


RE: Namierzanie telefonu. - rkac1997 - 01-06-2013 20:56

Się nabroiło .. ?Huh


RE: Namierzanie telefonu. - szczygielek - 01-06-2013 20:57

na karte tel był tak? nie abonament?, no nie wiem, czy takie treści mogą być zaliczne pod groźby, raczej mogłes później napisać, że pomyliłeś numer. Zależy czy robiłeś to nachalnie czy nie.


RE: Namierzanie telefonu. - Driver494 - 01-06-2013 20:59

Telefon na kartę. Nie robiłem tego nachalnie, 1 dzień ok. 6-8 smsów.


RE: Namierzanie telefonu. - xJAmaTOx - 01-06-2013 21:00

Wywal telefon i karte ;> Będziesz żył w spokoju


RE: Namierzanie telefonu. - Driver494 - 01-06-2013 21:01

Podobno sieć ma logi a tam można odczytać położenie z dokładnością do 10m. A karty wyłączonej i tak nie znajdą. Smile


RE: Namierzanie telefonu. - daniel42na - 01-06-2013 21:03

Z tego co wiem jakiekolwiek namierzanie właściciela numeru jest możliwa tylko na wniosek prokuratora, ale jak sprawa faktycznie zostanie zgłoszona i potraktowana poważnie to pewnie kilka tygodni, trudo strzelać..
Wywalenie karty chyba nic nie da bo przy każdej akcji oprócz numeru przekazywane są informacje o lokalizacji i numerze imei.


RE: Namierzanie telefonu. - Driver494 - 01-06-2013 21:06

(01-06-2013 21:03)daniel42na napisał(a):  Z tego co wiem jakiekolwiek namierzanie właściciela numeru jest możliwa tylko na wniosek prokuratora, ale jak sprawa faktycznie zostanie zgłoszona i potraktowana poważnie to pewnie kilka tygodni, trudo strzelać..
Wywalenie karty chyba nic nie da bo przy każdej akcji oprócz numeru przekazywane są informacje o lokalizacji i numerze imei.
W 3-4 tygodnie się wyrobią? Bo koniec roku zaraz. Jerk2


RE: Namierzanie telefonu. - kodoj - 01-06-2013 21:13

wątpię że potraktują zgłoszenie serio, kiedyś obserwowałem podobną sprawę, w której defacto nic się nie zdazyło ciekawego, przyszła raz policja do chłopaka który był podejrzewany o wysyłanie tych smsów (wskazany przez oskarżającego) ale nic poza tym. Także o ile w treści smsów nie było nic w rodzaju "zabijemy Ciebie i Twoją matkę" oraz nie wysłałeś ich w ilości 200+ to raczej nie masz się o co martwić.

Ale tak btw. Jakby to ode mnie zależało to byś nieźle pasem w dupe dostał.. no i gratuluję gimbazjalnego stylu życia, HWDP 99%


RE: Namierzanie telefonu. - szczygielek - 01-06-2013 21:15

no też tak myśle, taka sprawa to raczej do prokuratury nie trafi, co to są za groźby niby...