Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal czy payza? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Paypal czy payza? (/Temat-Paypal-czy-payza-70380)

Strony: 1 2 3


Paypal czy payza? - kolo33 - 01-06-2013 17:52

Witam.
Mam 17 lat i nie wiem które wybrać aby można wypłacić na polski bank. Jest możliwość w którymś z tych środków powiązać konto z mbankiem dla nieletnich? Czy muszę zmienić dane na rodzica i powiązać z kartą kredytową rodzica? Czy jednak da się wypłacić mając nie powiązane? Bardziej interesuje mnie paypal bo jest popularniejszy i mogę kupywać niektóre rzeczy przez internet i płacąc za pomocą niego.


RE: Paypal czy payza? - Br0nek1234 - 01-06-2013 21:36

Według mnie paypal, payze mało serwisów obsługuje.


RE: Paypal czy payza? - szczygielek - 01-06-2013 21:46

Powiem Ci tak, powiązuje własnie z IzzyKontem, powiem Ci w poniedziałek jaki będzie efekt, bo czekam na przelew od PayPala, ten co wysyłają identyfikując numer bankowy.


RE: Paypal czy payza? - kolo33 - 02-06-2013 10:13

(01-06-2013 21:36)Br0nek1234 napisał(a):  Według mnie paypal, payze mało serwisów obsługuje.

Chyba ktoś tu treści nie przeczytał...

Co do tematu:
Wyczytałem na różnych stronach że jeśli paypal i izzy konto są na takie same dane to można połączyć z tym że do puki nie poproszą o pokazanie dowodu, w sumie widziałem kilka przypadków że blokowali konta i prosili o to, a więc czekam na potwierdzenie czy jeszcze się da.

Edit:
I jak, połączyło?

Wiecie może coś o koncie Junior w Banku Spółdzielczym? Ktoś używa?


RE: Paypal czy payza? - xNightComing - 13-10-2013 17:23

PayPal, bez dwóch zdań!


RE: Paypal czy payza? - Rafiks1992 - 13-10-2013 17:25

paypal Smile) najlepszy i dostepny w wiekszosci serwisow, bez problemu mozna przelewac pieniadze na polskie konta bankowe


RE: Paypal czy payza? - nokira - 13-10-2013 17:37

też preferuję paypal. Od zawsze najlepszy


RE: Paypal czy payza? - marcel_kk - 13-10-2013 17:56

Jak dla Ciebie to PayPal, połącz z kontem bankowym ( takie same dane jak w PP)
będziesz miał konto zweryfikowane i jak nie przekroczysz rocznego obrotu
około 9 tyś zł to będziesz korzystał bez problemów.


RE: Paypal czy payza? - jestracj - 13-10-2013 18:05

paypal Idea


RE: Paypal czy payza? - Luksib - 31-10-2013 16:07

Kolejny - PayPal. Jeden z najpopularniejszych (co się przekłada na ilość obsługujących serwisów) i najlepszych procesorów płatniczych.