Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PointDollars.com - dobry serwis GPT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PointDollars.com - dobry serwis GPT (/Temat-PointDollars-com-dobry-serwis-GPT-70379)

Strony: 1 2


PointDollars.com - dobry serwis GPT - krisrob - 01-06-2013 17:48

PointDollars, strona GPT jest własnością i jest zarządzana przez Limitless Enterprises . Strona uruchomiona w listopadzie 2011 roku, czyli istnieje rok i 6 miesięcy. Podobnie jak większość witryn GPT, ta strona płaci użytkownikom za wykonywanie ofert oraz PTC. W serwisie:
- CrowdFlower
-Virool
-SupersonicAds
-WinterLeads
-SwarmAds
-SuperRewards
-Matomy
-Blvd
-RadiumOne
-PaymentWall
-OfferWalls
-Jampp
-TrialPay
-PointClickTrack
Minimum do wypłaty - płatne na drugi dzień :
1$ na PP
1,06$ na Payza

Codziennie możemy zarobić 5 c na samym głosowaniu na PointDollars(zakładka DailyVoting)

Ciekawostką jest możliwość wykonywania wypłat na PP instant(po 5 ręcznych wypłatach)
Wysoki jackpot dzienny – w granicach 1$

Dobrze płatne konkursy np. dzisiaj rozpoczęty:
Monthly Survey Contest(ilość wykonanych ankiet) Jun 1, 2013 12:00 AM - Jun 30, 2013 11:59 PM
Nagrody:
1 $50.00
2 $25.00
3 $15.00
4 $10.00
5 $5.00



Link ref: http://pointdollars.com/members/register.php?refid=26181
Link czysty: http://pointdollars.com


RE: PointDollars.com - dobry serwis GPT - swawolny_senior - 02-06-2013 07:14

zarejestrowałem się i pomimo, że nic nie robiłem jeszcze u nich to na taskach za 4 c mam taką samą informację o limicie wykonanej pracy jaką mam w pozostałych serwisach gpt na tychże taskach Sad


RE: PointDollars.com - dobry serwis GPT - krisrob - 02-06-2013 18:09

(02-06-2013 07:14)swawolny_senior napisał(a):  zarejestrowałem się i pomimo, że nic nie robiłem jeszcze u nich to na taskach za 4 c mam taką samą informację o limicie wykonanej pracy jaką mam w pozostałych serwisach gpt na tychże taskach Sad
Bo masz blokadę na IP tzn. że z któregokolwiek serwisu wejdziesz, to tasków nie dasz rady robić. Spróbuj jeszcze wyczyścić ciastka a jak nic nie pomoże to czekaj na reset z CrowdFlowers.


RE: PointDollars.com - dobry serwis GPT - swawolny_senior - 02-06-2013 18:24

(02-06-2013 18:09)krisrob napisał(a):  
(02-06-2013 07:14)swawolny_senior napisał(a):  zarejestrowałem się i pomimo, że nic nie robiłem jeszcze u nich to na taskach za 4 c mam taką samą informację o limicie wykonanej pracy jaką mam w pozostałych serwisach gpt na tychże taskach Sad
Bo masz blokadę na IP tzn. że z któregokolwiek serwisu wejdziesz, to tasków nie dasz rady robić. Spróbuj jeszcze wyczyścić ciastka a jak nic nie pomoże to czekaj na reset z CrowdFlowers.

zmiana ip ( restart modemu), usunięcie cache, wejście na innym ip z karty orange i tabletu nic nie daje
na 4 c mam cały czas :

You've completed all your work!
Thank you so much for your hard work! You've reached the work limit for this particular task. We track your progress across all your accounts and we've detected that you also worked on this task via another rewards site. If we're mistaken, please visit our support forum and make sure to reference 'Bad Work Limit Tracking' in the title of your post.


RE: PointDollars.com - dobry serwis GPT - met - 07-07-2013 19:44

Jak dużo użytkowników mają?


RE: PointDollars.com - dobry serwis GPT - krisrob - 08-07-2013 17:04

Total Members: 22575


RE: PointDollars.com - dobry serwis GPT - krisrob - 11-10-2013 20:01

Polecam -------> płaci!

[Obrazek: h7qs.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


RE: PointDollars.com - dobry serwis GPT - damianus627 - 11-10-2013 20:02

Większe kwoty też płacą czy tylko takie niskie?


RE: PointDollars.com - dobry serwis GPT - krisrob - 11-10-2013 20:16

(11-10-2013 20:02)damianus627 napisał(a):  Większe kwoty też płacą czy tylko takie niskie?
Płaci wszystkie kwoty


RE: PointDollars.com - dobry serwis GPT - nokira - 11-10-2013 20:23

A sprawdzają zadania na bieżąco czy trzeba czekać po 3 tygodnie jak w większości serwisów?? Może ktoś się jeszcze wypowiedzieć kto jż w tym programie jakiś czas jest?