Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash okrada userów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astrocash okrada userów (/Temat-Astrocash-okrada-userow-70375)

Strony: 1 2


Astrocash okrada userów - Kacpersky12 - 01-06-2013 16:44

Witam. Chciałbym się z wami podzielić z nieco kontrowersyjną sytuacją jaka mi się ostatnio przydarzyła podczas użytkowania znanego nam z wyższych stawek, obsługi klienta itp... Astrocash.

A jednak pozory mylą

Moja działalność w PPA zaczęła powoli wchodzić na nieco bardziej prostą drogę. Jest to mój pierwszy miesiąc. Wybrałem AC, ponieważ cieszy się dużą ilością pozytywnych komentarzy.

W maju wpadło mi pobranie za 13.50$ z Francji. Jeszcze wczoraj, a dokładnie 31-05-2013 miałem na koncie Ac te 13 dolców. Dzisiaj wstaje 01-06-2013 a na moim koncie 13 $ zniknęło, a zostało ponad 4$ które zarobiłem w ostatnich godzinach maja i pierwszych godzinach czerwca.

Czyżby to było jawne okradanie ludzi w biały dzień, którzy zapracowali sobie na te pieniądze?? Mało im prowizji za nasze pobrania?? Czy próbują stopniowo wzbogacać się na zabjianiu kur składających złote jaja??

Screen1
[attachment=1861]
Screen 2
[attachment=1861]


RE: Astrocash okrada userów - daniel42na - 01-06-2013 16:47

A wiesz co to jest fraud lead?


RE: Astrocash okrada userów - sqmany - 01-06-2013 16:50

Myślę, że moderator już może zamknąć ten temat Jerk


RE: Astrocash okrada userów - Kacpersky12 - 01-06-2013 16:55

Sorry za słabo ogarniętą terminologie PPA. Ale jako nowicjusz się nieco przestraszyłem, a w dodatku lubię furorę Jerk


RE: Astrocash okrada userów - daniel42na - 01-06-2013 16:56

Wszędzie tak jest, nikt Ci nie będzie płacił za oferte która nie została zaliczona, mój przykład z fileice:
[Obrazek: Ukcjb6X.jpg]


RE: Astrocash okrada userów - Kacpersky12 - 01-06-2013 16:59

Aha, dziękuję za pomoc Smile i przepraszam za nieporozumienie facepalm


RE: Astrocash okrada userów - kodoj - 01-06-2013 17:00

Ja niestety nie wiem, wszedzie każdy pisze tylko "fraud" czy właśnie "fraud lead" i tyle z wytłumaczenia.
Bardzo zainteresował mnie ten temat ponieważ własnie wczoraj wykupiłem swoją pierwszą domenę i hosting w życiu, no i zaczynam swoją przygodę z PPA.
Chciałbym prosić o jakieś wytłumaczenie. Użytkownik Kacpersky12 udostepnia gdzies na swojej stronie jakiś plik i ktoś z francji wszedł, ściągnął jego plik, zapłacił przy tym pewnie kupę kasy czy coś.. i co? Nagle mogą usunąć Ci takie pobranie, napisać że sorry ale było to pobranie nieprawidłowe, prosimy się nie zniechęcać i pracować dalej dla naszego serwisu ? Wink)

Chyba że zakładamy że Kacpersky12 od początku wiedział że to "fraud", poprosił jakiegoś znajomego z temtego kraju albo coś.. no ale tego chyba się nie dowiemy..


RE: Astrocash okrada userów - daniel42na - 01-06-2013 17:04

To już od reklamodawcy zależy czy oferta zostaje zaliczona czy nie, są określone kryteria.
Zazwyczaj w ofertach pin(te z subskrypcją sms) oferta jest uznana za fraud jeśli została wykonana z pustego startera, lub jesli subskrypcja została anulowana przed pobraniem pieniędzy z sima.


RE: Astrocash okrada userów - Kacpersky12 - 01-06-2013 17:05

Co to jest fraud dowiedzialem sie przed chwila od mojego mentora. Nie powinienem rozpoczynac taniej sensacji bez skonsultowania sie z nim.


RE: Astrocash okrada userów - yazir - 01-06-2013 17:14

Rozumiem że problem został rozwiązany i można zamknąć temat Smile