Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo dochodowa nisza zarobkowa! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bardzo dochodowa nisza zarobkowa! (/Temat-Bardzo-dochodowa-nisza-zarobkowa-70349)

Strony: 1 2


RE: Bardzo dochodowa nisza zarobkowa! - masterex2 - 02-06-2013 14:20

@gbk
Cóż... na tym forum nikt kota w worku nie kupuje. Napisane jest zajebiście ale jak się później okazuje w praktyce już nie jest tak pięknie, a autor poradnika pieniędzy nie odda. Wystarczy przeczytać parę tematów z działu handel jaki jest opis niszy,a recenzja tutora ^^


RE: Bardzo dochodowa nisza zarobkowa! - fanfan - 02-06-2013 14:50

Co do mojej prawdomówności to sprzedaje też inną niszę

http://zarabiam.com/Temat-Swietna-nisza-zarabiania-na-PP-150-500zl-mie-70403

Która trafia do tutora i która została pozytywnie zweryfikowana.

Tej niszy nie oddaje do tutora bo to nic nie da, przedmiotem sprzedaży są informacje na jakich kampaniach zarabiać na fanpagu i ja je przeprowadzać i co mam wysłać tutorowi? przecież on w żaden sposób nie jest wstanie zweryfikować tych informacji bo sam by musiał przystąpić do programu i przeprowadzić kampania, tą są informacje których tutor nie oceni bo się nie da, przedstawiłem statystyki jakie osiągnęłem na FanPagu liczącym 60 tys fanów i tyle, jak ktoś nie wierzy to trudno co mam innego poradzić? nie sprzedaje tego za 5000zł tylko za 50zl, więc ryzyko jest znikome.


RE: Bardzo dochodowa nisza zarobkowa! - Lusek - 02-06-2013 15:49

Jak oddajesz niszę z hackami to też tutor nie powie ile da sie zarobić itp bo sam by musiał z niej skorzystać, ale przynajmniej nakieruje w jakis sposób czy faktycznie jest mozliwość zarobku. I na bank tutor będzie mógł to okreslić nie korzystając z tej niszy.


RE: Bardzo dochodowa nisza zarobkowa! - BloNdyN95 - 02-06-2013 18:38

Jak nie oddasz do recenzji to nikt ci tego nie kupi Big Grin Pzdr Big Grin

Lepiej oddaj mamy czas , poczekamy na recenzje Tutora Big Grin


RE: Bardzo dochodowa nisza zarobkowa! - surfer0700 - 02-06-2013 19:13

Jaki fanpage jest potrzebny aby były z tego jakiekolwiek zyski? chodzi mi nie tylko o ilość fanów, ale również o target.


RE: Bardzo dochodowa nisza zarobkowa! - fanfan - 02-06-2013 20:52

Target głównie kobiety, FanPage najlepiej od 5 tyś wzwyż im większy tym zarobki większe.


Bardzo dochodowa nisza zarobkowa! - surfer0700 - 06-07-2013 23:45

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.