Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie filmów youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Promowanie filmów youtube (/Temat-Promowanie-filmow-youtube-70347)

Strony: 1 2


Promowanie filmów youtube - Szablon4sell - 01-06-2013 10:33

Cześć, mam pytanie czy opłaca się promowanie filmów youtube przez adwords? Jaki jest koszt tego, jakie są efekty oraz czy ma to skutek na pobierania? dzieki.


RE: Promowanie filmów youtube - Skipi - 01-06-2013 10:35

Nie opłaca się.

Nie ma sensu promować za pieniądze bo to można uzyskać za darmo.


RE: Promowanie filmów youtube - Szablon4sell - 01-06-2013 22:28

Aha, dzięki, wypowie sie ktos jeszcze?


RE: Promowanie filmów youtube - michal86ole - 02-06-2013 06:48

Nie opłaca się. Szkoda czasu i pieniędzy.


RE: Promowanie filmów youtube - Szablon4sell - 02-06-2013 10:38

Aha, dzięki.


RE: Promowanie filmów youtube - Qwik - 02-06-2013 10:43

Wydasz kasę i tak ci ktoś może to oflagować i wątpię aby google takie filmiki przyjęło.


RE: Promowanie filmów youtube - pikusix1 - 02-06-2013 11:02

Dokładnie tak jak piszą wyżej. Jak już promujesz filmy na YouTube to rób to za darmo, masz wiele programów wspomagających typu Vagex. Poczytaj o nich. Smile


RE: Promowanie filmów youtube - Szablon4sell - 02-06-2013 16:18

Wiem, wiem tylko o z ciekawości pytałem żeby gdzieś może zainwestować w reklamę czy w coś, dzięki.


RE: Promowanie filmów youtube - ciamciaj - 02-06-2013 19:03

Jak masz juz kase to inwestuj w pozycjonowanie Smile To sie opłaca, sa dobre oferty na bhw, albo po prostu w software Smile


RE: Promowanie filmów youtube - daniel42na - 02-06-2013 19:08

Ja mam tutaj troche inne zdanie, nie mówie o promowaniu przez adwords..
Jeśli znajdziesz dobrą nisze, nawet wysaturowaną i wyżutą przez setki osób ale jesli będzie nadal na nią duży popyt to z filmem w 1 wynikach wyszukań pod daną nisze możesz zarobić góry baksów.
Więc TAK - opłaca się inwestować umiejętnie w filmy na yt jeśli nisza jest dobra (nawet jeśli konkurencja jest duża)