Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieznany przelew - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nieznany przelew (/Temat-Nieznany-przelew-70342)

Strony: 1 2


Nieznany przelew - WazzaP - 01-06-2013 09:13

Cześć Wink

Wczoraj zobaczyłem, że 24.05 dostałem przelew na kwotę 105 zł za jakąś fakturę VAT. Nie mam pojęcia skąd mogą być te pieniądze. Z firecash jeszcze nie wypłacali, z astrocash także.
Wpisując imię i nazwisko w google wyskakuje jakaś firma z usługami budowlanami..

Co robić? Nie ruszać tych pieniędzy czy co? Nie chciałbym mieć potem jakiś problemów, że np. wydam te pieniądze i nie będę miał na jakiś ewentualny zwrot tych pieniędzy.


RE: Nieznany przelew - rkac1997 - 01-06-2013 09:18

A napisz może do nich przez kontakt albo zadzwoń i się spytaj. Pomyłka raczej to nie jest jeśli podali twój nr. konta.


RE: Nieznany przelew - WazzaP - 01-06-2013 09:21

Kontaktu jakoś nie mogę znaleźć, bo znalazłem tą firme w panoramafirm.pl, a tam nie widzę żadnego kontaktu.


RE: Nieznany przelew - Majka - 01-06-2013 09:25

Nie masz kontaktu to poczekaj trochę. To nie jest Twój błąd i to jest ich problem. Jeżeli wystąpił błąd pewnie skontaktują się z bankiem a bank wtedy odbierze Ci kase.


RE: Nieznany przelew - WazzaP - 01-06-2013 09:28

Tak po prostu mogą mi odebrać kase? Ile mam jeszcze mniej, więcej poczekać? Wink


RE: Nieznany przelew - aero2 - 01-06-2013 09:28

Zwróć pieniądze na przychodzący numer konta i po sprawie.


RE: Nieznany przelew - Narodowiec1920 - 01-06-2013 09:32

oj tam oj tam masz kase i sie ciesz : D


RE: Nieznany przelew - szczygielek - 01-06-2013 09:36

ja bym nie zwracał Smile. poczekałbym aż sami sie odezwą, wkońcu to ich błąd, czemu to Ty masz sie starać?, jak zapytają czemu nie zwróciłeś, to przecież nie musisz codziennie wchodzić na konto i sprawdzać przelewów przychodzących. Smile


RE: Nieznany przelew - 123damian123 - 01-06-2013 09:42

wg prawa (w kodeksie cywilnym to jest) pomyłkowy przelew nie należy Ci się. Były nawet sprawy, że ktoś dostał i wydał, a potem musiał kredyt brać, żeby spłacić.


RE: Nieznany przelew - aero2 - 01-06-2013 09:44

szczygielek nie wiesz co mówisz.facepalm

Miałem taką samą sytuacje kiedyś, też myślałem że jak 100 zł za free przyszło, to sobie mogę wziąć, ale to był mój błąd, za kilka dni kontakt zemną i straszenie policją jeśli nie oddam.

Oczywiście oddałem, teraz jak coś przyjdzie nieznanego to odsyłam od razu.

Ludzie czy tam kto, nie pytają się czy był to ich błąd czy nie, masz oddać albo zgłoszą.