Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto na Plemiona.pl Świat ARKADIA 30 Tyś PKT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto na Plemiona.pl Świat ARKADIA 30 Tyś PKT (/Temat-Konto-na-Plemiona-pl-Swiat-ARKADIA-30-Tys-PKT-70328)



Konto na Plemiona.pl Świat ARKADIA 30 Tyś PKT - milo - 31-05-2013 20:05

1.Nazwa przedmiotu :Konto na Plemiona.pl
2.Opis przedmiotu : mam na sprzedaż konto na świecie Arkadia. Statystyki konta to: ranking 5.000, 30 tyś pkt oraz 7 wiosek, 1 szlachcic. Wioski mają bardzo dobre ułożenie na mapie - jest wiele wioek barbarek do przejęcia, które maja po 3,5 tyś pkt. Nie mam żadnych wrogów, z nikim nie prawadze wojny.
3.Zdjęcia :---
4.Kontakt : pw
5.Cena : do uzgodnienia
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal, konto bankowe


RE: Konto na Plemiona.pl Świat ARKADIA 30 Tyś PKT - Damkofr - 31-05-2013 20:10

Nie ma to jak zabawa w przejmowaniu barbarek. Ta gra polega na przejmowaniu graczy. A jak jest w koło dużo barbarek to moim zdaniem nie jest za dobrze. Do tego to świat Arkadia więc mało warte konto na tym świecie bo dobrze wiesz że automatycznie masz tam wioskę tą którą ci ostatnią przejeli na normalnym świecie więc 30 tyś to bardzo mało roboty.
Nie wiem czy coś jest takie konto warte.


RE: Konto na Plemiona.pl Świat ARKADIA 30 Tyś PKT - milo - 07-06-2013 14:34

Przypomnę tylko że wioski posiadają co raz więcej szlachciców co równa się z większą ilością wiosek.


Konto na Plemiona.pl Świat ARKADIA 30 Tyś PKT - surfer0700 - 11-07-2013 02:01

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.