Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak rozkręcić forum? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak rozkręcić forum? (/Temat-Jak-rozkrecic-forum-70326)

Strony: 1 2


Jak rozkręcić forum? - szufliko - 31-05-2013 19:38

Tak jak w temacie. Jak na razie próbowałem przez portale społecznościowe. Są jeszcze jakies sposoby.


RE: Jak rozkręcić forum? - surfer0700 - 31-05-2013 19:41

1. Na początek możesz zakupić sobie sztuczne posty, co i google inaczej spojrzy na Twoją stronę jak i nowi userzy, którzy będą mieli na co odpowiadać.
2. FanPage - Reklama Facebook
3. Wymiana banerami / buttonami


RE: Jak rozkręcić forum? - marcel_kk - 31-05-2013 19:42

Możesz wynająć kilku chętnych do zakładania tematów
i pisania postów, tylko wszystko zależy jakie to jest forum
i czy trafisz w gusta internautów.


RE: Jak rozkręcić forum? - szufliko - 31-05-2013 19:44

AhA. Powiedzmy że mam kilku userów to ile mi postów potrzeba?


RE: Jak rozkręcić forum? - Admin - 31-05-2013 19:46

Twoje pytanie jest nie na miejscu, ilość postów nie ma najmniejszego znaczenia, jeśli nie zachęcisz ludzi do jego odwiedzania to i tak nikt pisać nie będzie. Twoja wiedza w zakresie tego czym chcesz się zajmować musi być większa niż przeciętnego użytkownika...


RE: Jak rozkręcić forum? - marcel_kk - 31-05-2013 19:47

(31-05-2013 19:44)szufliko napisał(a):  AhA. Powiedzmy że mam kilku userów to ile mi postów potrzeba?

Tak jak pisałem wcześniej, wszysto zależne od tematu, może 100 a może 1000, będą tematy z sensem zakładane to użytkownicy będą pisać posty i na nie odpowiadać.


RE: Jak rozkręcić forum? - surfer0700 - 31-05-2013 19:59

Czasami nowe fora organizują akcje "kasa za posty" i oferują swoim użytkownikom pieniądze za pisanie postów i tematów. Wtedy forum zapełnia się błyskawicznie, jednak należy liczyć się z tym że wartość merytoryczna takich postów i tematów zdecydowanie jest niższaaa...


RE: Jak rozkręcić forum? - Admin - 31-05-2013 20:03

(31-05-2013 19:59)surfer0700 napisał(a):  Czasami nowe fora organizują akcje "kasa za posty" i oferują swoim użytkownikom pieniądze za pisanie postów i tematów. Wtedy forum zapełnia się błyskawicznie, jednak należy liczyć się z tym że wartość merytoryczna takich postów i tematów zdecydowanie jest niższaaa...

Nie są to zbyt dobre pomysły, przeważnie takie fora to jeden wielki śmietnik gdzie każdy pisze co popadnie, nie zważając na jakość postów.


RE: Jak rozkręcić forum? - Szablon4sell - 31-05-2013 20:57

1. Wymiana banerami/butonnami
2. Wykupienie reklam
3. FanPage
4. Kanał Youtube
5. Sztuczny ruch / posty
6. Konkursy (pewne forum nie będę podawał nazwy, zorganizowało konkurs, za każdą reklamę ich forum, użytkownik dostaje 5$ voucher bet-at-home, a najlepsze jest w tym to że te vouchery dostaje za darmo, teraz mają 200+ nowych użytkowników dziennie + bardzo duża reklama dla nich, więc wniosek jest taki że konkursy też dają bardzo dużą reklame)
7. Pisanie postów na innch forach.
8. Wykupywanie sygnaturek na forach u innych użytkowników.
Jest wiele więcej sposobów napisałem tylko kilka, wszystko zależy od tego ile poświęcisz czasu, temu co robisz, taki będzie efekt, trzymam kciuki. Smile


RE: Jak rozkręcić forum? - surfer0700 - 31-05-2013 22:02

(31-05-2013 20:03)Admin napisał(a):  
(31-05-2013 19:59)surfer0700 napisał(a):  Czasami nowe fora organizują akcje "kasa za posty" i oferują swoim użytkownikom pieniądze za pisanie postów i tematów. Wtedy forum zapełnia się błyskawicznie, jednak należy liczyć się z tym że wartość merytoryczna takich postów i tematów zdecydowanie jest niższaaa...

Nie są to zbyt dobre pomysły, przeważnie takie fora to jeden wielki śmietnik gdzie każdy pisze co popadnie, nie zważając na jakość postów.

Jeżeli nikt tego nie kontroluje to na pewno jest to jeden wielki śmietnik, ale zdarzają się też perełki, sam znam kilka i sam na kilku pisałem. Da się to utrzymać, ale nie ukrywam że potrzeba sporo pracy.