Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
*Pozycjonowanie Twojego BLOGA* - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: *Pozycjonowanie Twojego BLOGA* (/Temat-Pozycjonowanie-Twojego-BLOGA-70304)

Strony: 1 2


*Pozycjonowanie Twojego BLOGA* - Szaman1644 - 31-05-2013 15:17

Wykonam pozycjonowanie bloga. Ty piszesz ile oczekujesz wejść dziennie na bloga, a ja się resztą zajmuję. Wszystko się potem utrzyma. Ceny do ustalenia, zależne od zamówienia. Zapraszam.


RE: *Pozycjonowanie Twojego BLOGA* - Komet - 31-05-2013 19:23

co rozumiesz przez "potem", na ile sie to utrzyma ? Jesli sobie zazycze 2000 wejsc dziennie na bloga z danej frazy to gwarantujesz, ze za pol roku nadal tak bedzie ?


RE: *Pozycjonowanie Twojego BLOGA* - Krissu - 31-05-2013 19:26

Niedawno sam zapożyczałeś rad u mentorów, a teraz już się ogłaszasz, że wypozycjonujesz moją stronę? Smile Pozazdrościć szybkości nauki. Mimo wszystko, chciałbym zapytać się, co wykonujesz? : )


RE: *Pozycjonowanie Twojego BLOGA* - rkac1997 - 31-05-2013 19:27

Polecam Szamana => pozycjonuje mi bloga od dzisiaj po południu i już mam 42 wejścia Smile


RE: *Pozycjonowanie Twojego BLOGA* - Dennisek78 - 31-05-2013 19:28

dodał ci twojego bloga na surfbara i myślisz że to pozycjonuje ?


RE: *Pozycjonowanie Twojego BLOGA* - rkac1997 - 31-05-2013 19:32

(31-05-2013 19:28)Dennisek78 napisał(a):  dodał ci twojego bloga na surfbara i myślisz że to pozycjonuje ?

Wiem skąd są wejścia Smile


RE: *Pozycjonowanie Twojego BLOGA* - freecasch - 31-05-2013 19:52

a w angielskim google pozycjonujesz


RE: *Pozycjonowanie Twojego BLOGA* - Damkofr - 31-05-2013 19:53

Co za problem pierwszy lepszy licznik zainstalowac pokazujący źrodła trafficu.


RE: *Pozycjonowanie Twojego BLOGA* - Szaman1644 - 01-06-2013 16:52

Postaram się odpowiedzieć na niektóre wasze pytania.

1. Po pierwsze sam zasięgałem rady mentora, ponieważ miałem przerwę w PPA, a jak wiadomo cały czas się wszystko zmienia, dlatego potrzebowałem małego naprowadzenia.

2. W pozycjonowaniu dość dobrze mi idzie. Swojego bloga dobrze wypozycjonowałem. Ma teraz średnio 1500 wejść dziennie. Dodaje do niego raz na 3-4 dni wpis, wiec wydaje mi się, że jest ok. Nieraz oczywiście trochę spada, ale nie niżej niż 1200 dziennie.

3. Swoje pozycjonowanie opieram na wielu programach, które pomagają wiele. Oczywiście strony są katalogowane w dobrych katalogach o wysokim PR. Zdobywam także backlinki.

4. Może jeszcze nie mam dużego doświadczenia w pozycjonowaniu, ale tak jak się dogadamy, czyli naprzykład ktoś zażyczy sobie 1000 wejść to będzie. Jeżeli nie to gwarantuje zwrot pieniędzy.

5. Jeszcze kilka słów do Kometa. Wydaje mi się, że jakbyś podtrzymywał stronę pingowaniem to spokojnie powinny utrzymać się wejścia.


Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania piszcie


Edit: Co do wyświetleń to oczywiście możecie sobie sprawdzić w statystykach na blogu.


RE: *Pozycjonowanie Twojego BLOGA* - Admin - 01-06-2013 16:56

Zastanawia mnie co ma ilość wejść wejść wspólnego z pozycjonowaniem, skoro ma być to główny czynnik od którego ma zależeć cena.Rolleyes
Odnoszę wrażenie, że autor nawet nie wie jak się zabrać za taką usługę.
Sztuczny trafic nie jest nic warty, a nie wspomniałeś o niczym co przekładało by się na faktyczną cenę usługi w zakresie pozycjonowania.


Cytat: 3.Oczywiście strony są katalogowane w dobrych katalogach o wysokim PR. Zdobywam także backlinki.

A czym się różni jedno od drugiego?impreza