Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Strona nie działa.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Strona nie działa.. (/Temat-Rozwiazane-Strona-nie-dziala-7027)



[Rozwiązane]Strona nie działa.. - Alexzus - 12-05-2010 21:02

..już od tygodnia.. Wysłałam do nich wiadomość i mieli niby odpowiedzieć do 3 dni ale już się przedłuża : ( nie wiem jakim cudem coś takiego się dzieje? oto jak to wygląda:

[Obrazek: 0addbba767a9fd2f.jpg]

Straciłam już przez ten problem blisko 30 ptz.. Oczywiście nie wliczając filmików, a filmików pomnożonych 2x to w ogóle.. Bo pamiętam że zaczęło się zeszłego czwartku

'przepraszamy, za duzo zarobiliśmy na tobie wiec usuwamy ci konto.. Cheers!'

Lol, to żart. Miałam 1700ptz


RE: Strona nie działa.. - Magnus - 12-05-2010 21:24

Może ktoś Ci ukradł konto albo miałeś fake konta lub oglądałeś filmiki przez proxy ...


RE: Strona nie działa.. - Alexzus - 12-05-2010 21:35

a) proxy wyłączone

b) nikt mi nie ukradł konta bo normalnie loguje ...

c) nie miałam fake kont

d) lockerz wie o tym problemie, to nie oni to zrobili raczej.. wydaje mi się że nie tylko ja tak mam a oto dowód* (wysyłają automatycznie taką wiadomość jak się napisze na [email protected]:

-All of the April Redemption confirmations have been sent out! Check
your e-mail.

-Keep your eyes peeled on the Hallway for all the latest redemption
information as well.

-SHOP is coming soon! Stay tuned to the Hallway for more info.

-We're aware that some members are experiencing log in issues.* Try
clearing your cache and cookies and see if that helps.

-If you cannot see a video, it may be region-restricted. Try another
video. If the problem persists, clear your cache and cookies and see
if that helps.

Best,
The Lockerz Crew

e) usuwałam cache ciastka i to wszystko

f) jestem dziewczyną :p to mam podpisane pod profilem.. Zresztą pisałam w 1 osobie liczby pojedyńczej .


RE: Strona nie działa.. - Sportomaniak - 12-05-2010 23:55

Droga Alex, po pierwsze musisz zrobic wszystko co w Twojej mocy, czyli:

- wyczysc cookies (upewnij sie ze masz wylaczone) i cache
- sprobuj na innej przegladarce
- zresetuj swoje IP (o ile masz zmienne)

Jesli to wszystko nie da zadnego efektu, wtedy pozostaje Ci jedynie słać e-maila do Lockerz na adres [email protected] Wink

Opisz od razu cala swoja sytuacje, ujmij rowniez fakt iz zrobilas wszystko co moglas zrobic od strony technicznej ale to nadal nie pomaga. Wtedy bodajze poprosza Cie o jakies bardziej szczegolowe dane, typu IP czy nazwa przegladarki z ktorej korzystasz.

Jesli natomiast juz napiszesz, a odpisze Ci automat, nie odpuszczaj. Pisz tyle, az w koncu uzyskasz upragniona odpowiedz.

Tyle moglem dla Ciebie zrobic, pozdrawiam.


RE: Strona nie działa.. - Marello - 13-05-2010 06:41

Zaraz Ci zadziała jak już nie zadziałała.
LOCK


[Rozwiązane][Rozwiązane]Strona nie działa.. - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.