Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odpowiedzi Qday] Zadanie dzienne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Odpowiedzi do Innych serwisów. (/Forum-Odpowiedzi-do-Innych-serwisow-254)
+----- Dział: Odpowiedzi Qday.pl (/Forum-Odpowiedzi-Qday-pl-329)
+----- Wątek: [Odpowiedzi Qday] Zadanie dzienne (/Temat-Odpowiedzi-Qday-Zadanie-dzienne-70269)

Strony: 1 2


RE: [Odpowiedzi Qday] Zadanie dzienne - boob92 - 31-05-2013 21:43

(31-05-2013 18:40)lee32147 napisał(a):  Na niektóre zadania dzienne jest tylko jedna odpowiedź. Jak klikniesz na obrazek nad polem z tekstem, to wyskakuje Ci nowa karta, gdzie możesz znaleźć odpowiedź.


i to sporo tłumaczy (ostatnio miałem problem z Sonią i mi to nie pasowało)^^


RE: [Odpowiedzi Qday] Zadanie dzienne - Adekone - 29-08-2013 17:05

Jak to jest z tym zadaniem dziennym? od kilku dni mam cały czas to samo pytanie: czego nie było? Nic się nie zmienia... Pozatym nie działają mi kalamburyAngry


RE: [Odpowiedzi Qday] Zadanie dzienne - rayden - 29-08-2013 17:10

Przecież ten serwis się zescamiłSmile
Już raczej nie wygrasz tam żadnych nagród.


RE: [Odpowiedzi Qday] Zadanie dzienne - Fafnoscie - 03-09-2013 11:13

Ja również uzbierałem punkty (ponad 300) i chciałem je wymienić na nagrody ale po wyborze nagrody jest napisane że "nagroda nie jest dostępna" :/


RE: [Odpowiedzi Qday] Zadanie dzienne - lee32147 - 05-09-2013 17:59

Chyba już po stronce. Mnie udało się wygrać "Czarnobyl: Terrorist Attack". Kupiłem go na próbę i działa (kosztuje około 5 zł). Możliwe, że niektórzy uzbierali np. na X-boxa lub PS3, a właścicieli stronki nie stać, więc upadło.