Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie, a także problem?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Pytanie, a także problem?! (/Temat-Pytanie-a-takze-problem-70260)



Pytanie, a także problem?! - Zemix - 30-05-2013 21:07

pokerface Hejo, ludzie mam pytanie,a także problem ponieważ wypłaciłem kase z Paypala i pisze "zakończono", a kasy nie ma na banku.. Wypłaciłem wczoraj 29.05 to może mieć jakiś związek ii dotrze później?! Iii jeszcze jedno ww formularzu napisałem " Bank Pekao " tak jak pisało na mojej umowie.. Po sprawdzeniu konta, na którym nie było kasy Sad postanowiłem sprawdzić co źle zrobiłem ii zauważyłem pewną sytuacje.., że trzeba wpisać "Pekao SA: PKOPPLPW" facepalm iii nie wiem czy to będzie miało jakiś związek?! Czy to tylko zależne od banku i kasa dotrze w te 1 - 2 dni robocze?! Jestem bardzo zdenerwowany.. Proszę o szybką odpowiedź.. 444


RE: Pytanie, a także problem?! - WazzaP - 31-05-2013 09:04

Przelewy z PP do banku idą właśnie koło 2 dni, ale jak sam widzisz wczoraj było boże ciało, jutro jest weekend, czyli pieniążki powinny być najwcześniej w poniedziałek.


RE: Pytanie, a także problem?! - tomazzi - 31-05-2013 09:13

jeśli nazwa banku ma znaczenie i według pp nie będą mogli dokonać przelewu to nastąpi zwrot pieniędzy na twoje konto i oczywiście naliczona prowizja za zwrot bodajże wynosi ona 30 pln ( tutaj nie jestem pewny)

w profilu masz opcje edycji danych konta bankowego więc edytuj i wpisz poprawnie to co jest źle
co do przelewu kiedy trafi na konto to musisz liczyć dni robocze a nie pracujące ( pracujące to weekendy, święta )
jeśli dane są poprawne i przelew pójdzie na konto bankowe to znając dziadostwo pko na koncie zaksięgowany przelew z paypal będziesz miał w środę


RE: Pytanie, a także problem?! - Zemix - 31-05-2013 09:49

Okej, uff. Bałem się, że nie dojdzie wgl ;c Dzięki za informację.

Ps. Konto nie jest jeszcze zweryfikowane z PP.