Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysły/Porady dla FireGifts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomysły/Porady dla FireGifts (/Temat-Pomysly-Porady-dla-FireGifts-70255)

Strony: 1 2 3


Pomysły/Porady dla FireGifts - michaloo22 - 30-05-2013 19:09

Witam
Pomyślałem że nowy serwis powinien się zainteresować tym czego potrzebują/oczekują jego użytkownicy.
Piszcie wasze pomysły, sugestie, porady itp

Morzę ja zacznę
Przydał by się ref w formie banera na stronę (ja bardzo chętnie bym skorzystał.


Odp: Pomysły/Porady dla FireGifts - miniek9090 - 30-05-2013 19:12

Co da bannera , wystarczy wziąć link ref i obrazek np. Od kogoś z sygny.
Ja bym chciał zwykły sklepik zamiast tych restocków...

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Pomysły/Porady dla FireGifts - CMRR - 30-05-2013 19:13

Zmieniłbym formę restocków. Z kampy na licytacje (chociaż wielu może zabraknąć dreszczyku emocji). Jak wiadomo portal ma największy przychód z aktywnych userów którzy wykonują zadania i wykupują premium.


RE: Pomysły/Porady dla FireGifts - BloNdyN95 - 30-05-2013 20:24

Ja bym byl za tym aby dodali ze jak ktos wykupuje jakis pakiet premium dostal tam pkt tez za to ze wykupil


RE: Pomysły/Porady dla FireGifts - Papass - 30-05-2013 21:16

BloNdyN95, takie coś wiąże się z tym, że nagrody będą kosztowały więcej pkt - jest sens?


RE: Pomysły/Porady dla FireGifts - Ty27mek - 30-05-2013 21:17

Mogliby robić eventy ze słownikami dla użytkowników Smile

MoRZe to zrobią... Smile


RE: Pomysły/Porady dla FireGifts - TikTak - 30-05-2013 21:37

Tongue ja bym był za tym żeby na restockach produkty były tańsze a nie ps3 za 150 k Big Grin wtf no ja rozumiem ze to ma byc stać tylko jakąs częsc osób ;P ale bez przesady prosze Tongue

dalej jakies forum ,Galerie , możliwosc do konta dodawania znajomych , możliwosc kilku sposobów zarabiania , może gry w których dawalo by sie jakąs okresloną liczbe pkt i za wygraną otrzymywało by sie więcej w zaleznosci od poziomu konta, więcej reklamy wrzucic to na serwisy typu WP nawet może do TV co by nie było reklama robi swoje , tak jak to było za10groszy , wiecej zadań premiowych za zrobienie jakiejs ankiety obejrzenie filmików czy coś Smile tez bylo by to napewno dobre Tongue możliwość przekazywania PKT komuś (to akurat pewnie by nie przeszło ale daje tak co mi przychodzi do głowy) , może jakies twórcze konkursy , dodanie możliwosci jakiejs Gwarantowanej nagrody przeciez danie koszulki czy tam pendriva jakiegoś to chyba nie az taki wielki wydatek dla was a ktoś mogłby sie czyms takim cieszyc Big Grin nawet najmniejszy drobiazg może byc czymś co przyciągnie ludzi , a i nie dawanie jakis nagród z kosmosu typu wycieczki , skutery może tez nie bo to brzmi jakoś nie wiarygodnie takie złe odczucie po poprzednikach...no i tyle chyba tyle Smile pozdrawiam wypowiadajcie sie czy moje sugestie na temat pomysłów dla FireGifts są trafne chociaz w małej częsci


RE: Pomysły/Porady dla FireGifts - Ewcia6000 - 30-05-2013 21:42

ja bym chciała żeby na FireGifts były nagrody w postaci bonów do sklepu empik media Markt sephora zawsze od 50zł do np 300zł każdy by sobie kupił to co by chciała


RE: Pomysły/Porady dla FireGifts - szczygielek - 30-05-2013 21:43

a ja bym był za tym żeby w pierwszym wątku w tym temacie poprawić błędy ortograficzne Wink


RE: Pomysły/Porady dla FireGifts - FireGifts.pl - 30-05-2013 21:57

Część pomysłów z tego wątków od dawna jest już w planach - np gra Snake która pojawi się już niebawem Smile

Piszcie Wasze sugestie na pewno rozważymy ich wdrążenie! Smile