Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam poleconych firegifts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wykonam poleconych firegifts (/Temat-Wykonam-poleconych-firegifts-70249)

Strony: 1 2 3


Wykonam poleconych firegifts - AmericanHistory - 30-05-2013 17:29

Wykonam poleconych na firegifts wraz ze znajomymi wystarczy ,że podasz link z którego poleceni mają się rejestrować .
Cena :

1-10 poleconych 50gr/szt
11-25 poleconych 40gr/szt
26-40 poleconych 35gr/szt
40-1000 poleconych 30gr/szt

Cena nie do negocjacji .

Zapłata : PayPal albo Bank


RE: Wykonam poleconych firegifts - Archiebald - 30-05-2013 17:31

Jaką dajesz gwarancje że ich sztucznie nie nabijesz? Wink Bo to nie problem nazakładać kont ...


RE: Wykonam poleconych firegifts - AmericanHistory - 30-05-2013 17:33

(30-05-2013 17:31)Archiebald napisał(a):  Jaką dajesz gwarancje że ich sztucznie nie nabijesz? Wink

Sztucznie ? co masz konkretnie na myśli ?
Wszystkie rejestracje będą wykonane z innego IP i potwierdzone.

@ Nie bardzo ponieważ można 1 konto / dziennie założyć .


RE: Wykonam poleconych firegifts - Szaman1644 - 30-05-2013 17:42

Jak serwis będzie działał poprawnie to będę zainteresowany 100 poleconymi. Mogę dać 20 gr za jednego co ty na to?


RE: Wykonam poleconych firegifts - AmericanHistory - 30-05-2013 17:44

(30-05-2013 17:42)Szaman1644 napisał(a):  Jak serwis będzie działał poprawnie to będę zainteresowany 100 poleconymi. Mogę dać 20 gr za jednego co ty na to?

Cena nie podlega negocjacji


RE: Wykonam poleconych firegifts - Archiebald - 30-05-2013 17:46

Hmmm , nie wiadomo czy się opłaci . Za poleconego dostajemy gp tak? Póki nie wiadomo jakie będą nagrody i za ile punktów ciężko powiedzieć czy jest to opłacalne . Hmmm Idea chyba już czaję ocb ale <ciiii>


RE: Wykonam poleconych firegifts - AmericanHistory - 30-05-2013 18:05

(30-05-2013 17:46)Archiebald napisał(a):  Hmmm , nie wiadomo czy się opłaci . Za poleconego dostajemy gp tak? Póki nie wiadomo jakie będą nagrody i za ile punktów ciężko powiedzieć czy jest to opłacalne . Hmmm Idea chyba już czaję ocb ale <ciiii>


Tak dostajemy na normalnym standardowym koncie 250[Obrazek: star_4.png] za 1 poleconą osobę .
Tutaj jest np temat gdzie oferuje 60 gr za 1 rejestracje --> Kliknij tutaj


RE: Wykonam poleconych firegifts - Archiebald - 30-05-2013 18:12

Czy te konta zakładasz Ty czy jak ?


RE: Wykonam poleconych firegifts - AmericanHistory - 30-05-2013 18:13

(30-05-2013 18:12)Archiebald napisał(a):  Czy te konta zakładasz Ty czy jak ?

Ja zakładam wraz ze znajomymi .


RE: Wykonam poleconych firegifts - Archiebald - 30-05-2013 18:40

W takim razie coś mi tu śmierdzi. Bo skoro ludzie tacy jak Ty będą sztucznie nabijać refów to zmniejszacie szanse na nagrody dla innych uczestników a jak podałeś wcześniej możesz zrobić 1000 refów.
He też mogę mój ref w zenka albo inny kreator walnąć i stworzyć sobie milion kont.
Nie wiem ale takie działanie może być niekorzystne dla serwisu albo jego użytkowników. Skoro z łatwością nabijasz konta to sobie możesz nabić max i zgarnąć wszystkie nagrody.
Skoro 1 użytkownik może mieć 1 konto to takie nabijanie jak dla mnie jest nieuczciwe. Bo np użytkownicy , którzy płacą za konta premium zostaną wypchani z interesu przez takie działania i zawyży się punktacja za nagrody.
Nie wiem co masz za interes w tym ale coś tu jest nie teges.
Nasuwa mi się jeszcze jedna myśl , że swoim zachowaniem robisz złą opinię serwisowi bo dla przykładu ludzie mogą pomyśleć że to ktoś z serwisu nabija te konta i jest to dodatkowa kasa dla firegift co w efekcie przyniesie nie rzetelną opinię.