Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam (/Temat-Eovendo-wyplaty-instant-za-ogladanie-reklam-70246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - Kapelon - 01-06-2013 22:37

(01-06-2013 22:14)szczygielek napisał(a):  ja tam nie mam nic przeciwko temu reffowi w pierwszym poście, chłopak sie postarał, wszystko ładnie starannie opisał, napracował się. a co wy na tym tracicie, ze zarejestrujecie sie z reffa? Nic, wiec po co się pluć? ja tam sie ciesze, że zarejestrowałem się z reffa, gdyby nie ten twórca postu nie wiedziałbym o tym portalu. Naprawde czasem nie rozumiem niektórych ludzi, którzy zachowują się jak pies ogrodnika, lepiej zostawić puste niż, może jeśli to jest możliwe dać komuś zarobić. Co za kraj.. Xpokerface
Polać mu! Najgorsze jest to, że każdy dostaje po równo, także nie wiem o co chodzi? I tak ten pomysł z guldkode jest nie do zrealizowania ponieważ trzeba słać jakiegoś maila.


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - bitu92 - 02-06-2013 01:23

mam problem xd
nie chce mi wyplacic pieniedzy z pp :x
Tyle mam:
[Obrazek: sadfdsf.png]

Tak pisze jak klikam 'Payment requires your attention':
[Obrazek: asfsafs.png]
ktos wyjasni co jest co?;P


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - kialux - 02-06-2013 01:25

Musisz potwierdzic e-mail na PayPalu Wink


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - bitu92 - 02-06-2013 02:49

Potwierdzilem i dalej to samo pisze ;p


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - 123mamut - 02-06-2013 06:33

Tylko raz dziennie są reklamy?


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - Br0nek1234 - 02-06-2013 07:35

tak.


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - bitu92 - 02-06-2013 08:11

Wy macie raz dziennie reklamy? Ja wczoraj 6reklam ogladalem ;P


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - Br0nek1234 - 02-06-2013 08:16

Ja mam raz dziennie albo po kilka reklam.


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - 123mamut - 02-06-2013 08:24

Ja mam max 3 reklamy na dzień jedna za drugą. Pierwszą wypłatę dostałem a teraz jakoś nie chcą za wczoraj wypłacać.


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - RainbowDash - 02-06-2013 09:36

(01-06-2013 22:37)Kapelon napisał(a):  
(01-06-2013 22:14)szczygielek napisał(a):  ja tam nie mam nic przeciwko temu reffowi w pierwszym poście, chłopak sie postarał, wszystko ładnie starannie opisał, napracował się. a co wy na tym tracicie, ze zarejestrujecie sie z reffa? Nic, wiec po co się pluć? ja tam sie ciesze, że zarejestrowałem się z reffa, gdyby nie ten twórca postu nie wiedziałbym o tym portalu. Naprawde czasem nie rozumiem niektórych ludzi, którzy zachowują się jak pies ogrodnika, lepiej zostawić puste niż, może jeśli to jest możliwe dać komuś zarobić. Co za kraj.. Xpokerface
Polać mu! Najgorsze jest to, że każdy dostaje po równo, także nie wiem o co chodzi? I tak ten pomysł z guldkode jest nie do zrealizowania ponieważ trzeba słać jakiegoś maila.

Skąd info, że trzeba maila słać to nie wiem, ale wiem tyle, że żadnego złotego bloku reklamowego nie dostałem ^.^

Edit: Dzisiaj dostępne są 3 reklamy = 0.75DKK = 0.40 PLN = 0.11$ Smile