Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam (/Temat-Eovendo-wyplaty-instant-za-ogladanie-reklam-70246)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - krisrob - 01-06-2013 18:34

(01-06-2013 18:27)RainbowDash napisał(a):  
(01-06-2013 15:56)szczygielek napisał(a):  ja ustawiłęm, kod: Polak Big Grin i też będę puszczał ścieme znajomym xD żeby sie rejestrowali Big Grin

Mój kodzik to "Zireael", ciekaw jestem jak wygląda ten złoty blok reklamowy, mam już 4/5 osób więcj prosiłbym jeszcze jedną osobę o rejestrację Smile

Kod podajemy po pobraniu programu, gdy go uruchomimy wyskakuje informacją z okienkiem w którym możemy wpisać kod Smile

BTW, podobno banują osoby nie pochodzące z Danii więc chciałbym jak najszybciej sprawdzić o co chodzi z tym blokiem reklamowym ^.^
Ja już się regnąłem pod "Polska", ale daj znać jak to wygląda czy jest te 50 koron i czy te 5 poleconych się potem resetuje i znowu 5 i 50 koron Czy to jednorazowo?


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - RainbowDash - 01-06-2013 18:36

(01-06-2013 18:34)krisrob napisał(a):  
(01-06-2013 18:27)RainbowDash napisał(a):  
(01-06-2013 15:56)szczygielek napisał(a):  ja ustawiłęm, kod: Polak Big Grin i też będę puszczał ścieme znajomym xD żeby sie rejestrowali Big Grin

Mój kodzik to "Zireael", ciekaw jestem jak wygląda ten złoty blok reklamowy, mam już 4/5 osób więcj prosiłbym jeszcze jedną osobę o rejestrację Smile

Kod podajemy po pobraniu programu, gdy go uruchomimy wyskakuje informacją z okienkiem w którym możemy wpisać kod Smile

BTW, podobno banują osoby nie pochodzące z Danii więc chciałbym jak najszybciej sprawdzić o co chodzi z tym blokiem reklamowym ^.^
Ja już się regnąłem pod "Polska", ale daj znać jak to wygląda czy jest te 50 koron i czy te 5 poleconych się potem resetuje i znowu 5 i 50 koron Czy to jednorazowo?

Oczywiście, że dam znać, tylko potrzebuję jeszcze jednej osoby Smile


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - szczygielek - 01-06-2013 18:41

no to zdobywaj, tez jestem ciekaw Big Grin


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - RainbowDash - 01-06-2013 19:51

(01-06-2013 18:41)szczygielek napisał(a):  no to zdobywaj, tez jestem ciekaw Big Grin

5 osób zdobytych, liczba zmieniła się na 0/5, wydaje mi się, że jutro zamiast zwykłych reklam puszczą ten złoty blok reklamowy.


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - Br0nek1234 - 01-06-2013 20:18

jak macie juz 5 ponoc mozna od nowa nabijac na zagranicznym forum widzialem dowody gdzie typ codziennie po 49dkk dostawał bo w wypłatach instatnt są prowizje 1 czy tam 2%.


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - Knight97 - 01-06-2013 20:30

Serwis lepszy niż wiele buxów - za chwilę oglądania ma się ok. 30 groszy Wink
Polecam Wink


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - szczygielek - 01-06-2013 20:55

no, no zobaczymy jak to działa z tymi poleconymi Smile


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - Kapelon - 01-06-2013 22:03

No co za typy. I tak dzięki temu Guldkode nic nie dostaniesz Smile Przeczytaj to całe, a nie to co ja napisałem bo jest kilka warunków teraz. Ludzie nic nie dostaje z tego, że się zarejestrowaliście na moim kodzie... nie wiedziałem, że jesteście tak chciwi wystarczyło powiedzieć, a nie tworzyć hejt na 3 strony.


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - Br0nek1234 - 01-06-2013 22:07

To ty miałeś napisać ze to reff kod a jak by ktoś o tym nie napisał pewnie parę razy byś te 50dkk przytulił a tak na jednym się skończy.


RE: Eovendo wypłaty instant za oglądanie reklam - szczygielek - 01-06-2013 22:14

ja tam nie mam nic przeciwko temu reffowi w pierwszym poście, chłopak sie postarał, wszystko ładnie starannie opisał, napracował się. a co wy na tym tracicie, ze zarejestrujecie sie z reffa? Nic, wiec po co się pluć? ja tam sie ciesze, że zarejestrowałem się z reffa, gdyby nie ten twórca postu nie wiedziałbym o tym portalu. Naprawde czasem nie rozumiem niektórych ludzi, którzy zachowują się jak pies ogrodnika, lepiej zostawić puste niż, może jeśli to jest możliwe dać komuś zarobić. Co za kraj.. Xpokerface