Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
eRmail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: eRmail (/Temat-eRmail-70224)



eRmail - Haxor - 30-05-2013 11:11

Witam ostatnio kolega pokazał mi serwis "eRmail".
Polega na odbieraniu emaili ew. zrobieniu jakiejś ankiety.
Wypłaty są od 200zł. Mówił, że są wypłacalni i jego wujek wypłacał już..
Posiadam tam już 35zł, więc zobaczymy jak dobije 200.

Zapraszam w ten link 100wejsc = 5zł.
http://www.ermail.pl/klik/VXVTY2QM

I oczywiście czysty:
http://www.ermail.pl

Emaile przychodzą nawet po 2-3 dziennie i płacą za nie 0.20zł do 1zł, albo wiecej jak są poleceni.
Ankiety są płatne po kilka złoty.. Więc się niby opłaca zobaczymy czy wypłacalni.

@down.
Tyle ile zajmuje odebarnie maila to strasznei długo.. Spróbować można czy są wypłacalni.. A wujka kumpla nie znam, więc nie jestem sam pewien..


RE: eRmail - tomazzi - 30-05-2013 11:18

kolejny bezmózgi spamer ze scamem

dodatkowo nie masz postów by zamieścić reflink, ale to i tak bez różnicy bo temat zaraz będzie w koszu bo tam miejsce scamów jest na tym forum

dodatkowo matka mojej babki a kuzynka mojej siostry a ciotka mojej córki mówiła też że są nie wypłacalni


facepalmfacepalmfacepalmfacepalm jak można być takim bezmózgim imbecylem i takie farmazony pierniczyć
Boże widzisz i nie grzmisz facepalm


RE: eRmail - Haxor - 30-05-2013 11:20

Usunąłem reflink, bo właśnie przeczytałem regulamin.


RE: eRmail - tomazzi - 30-05-2013 11:22

(30-05-2013 11:20)Haxor napisał(a):  Usunąłem reflink, bo właśnie przeczytałem regulamin.

i tak temat wyleci do kosza jak ktoś z modów ruszy dupę by to zrobić bo tam jest miejsce scamów na tym forum


RE: eRmail - marcel_kk - 30-05-2013 11:31

Powinien być zakaz reklamowania na forum serwisów
bez jednoczesnego zamieszczania dowodów wypłaty,
a tak pojawia się cała masa scamów.


RE: eRmail - Melex - 30-05-2013 11:32

tomazzi, zamknij w koncu jape.

przyjdzie moderator albo admin to to usunie, wystarczy zglosic a nie spamowac tymi durnowatymi postami... nikt nie siedzi 24/7 tak jak Ty


RE: eRmail - tomazzi - 30-05-2013 11:48

(30-05-2013 11:32)Melex napisał(a):  tomazzi, zamknij w koncu jape.

przyjdzie moderator albo admin to to usunie, wystarczy zglosic a nie spamowac tymi durnowatymi postami... nikt nie siedzi 24/7 tak jak Ty

japę melex to masz ty, krowa i twoja teściowa, takie teksty to do koleżków w twoim wieku

wybacz, ale nie siedzę 24/7 więc też bez takich tekstów
uznaję, że mam napisać coś to piszę, nie pasuje to na drzewa wylot banany prostować


(30-05-2013 11:31)marcel_kk napisał(a):  Powinien być zakaz reklamowania na forum serwisów
bez jednoczesnego zamieszczania dowodów wypłaty,
a tak pojawia się cała masa scamów.


marcel i co da ten zapis ? 99% spamerów spamujących na tym forum nawet nie zagląda do reg, zamieszcza ref, nie używa opcji szukaj itp itd
to by był tylko pusty zapis na który nie wielu zwróci uwagę


eRmail - Magnus - 30-05-2013 12:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.