Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google a slowa kluczowe i inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Google a slowa kluczowe i inne (/Temat-Google-a-slowa-kluczowe-i-inne-70204)



Google a slowa kluczowe i inne - 0d0aaiie - 29-05-2013 22:32

Od dluzszego czasu nurtuja mnie pytania na ktore nijak nie moge samemu sobie odpowiedziec, w zaden sposob nie moge nic wydedukowac.

1. Keywordy
- czy jak beda np 2 keywordymeta w tagu o tresci "gta iv", "tibia hack" to czy w googlach bede silniejszy pod fraza "gta iv hack" niz jakbym nie mial tej drugiej frazy "tibia hack" w keywordach? Wiem ze jakby sie to przekladalo na tresc strony (takiej widzialnej okiem sałrona) to odp. brzmi TAK, ale to nie jest wyswietlane na stronie dlatego pytam Tongue.

2. slowa kluczowe w innych podstronach
Jak wyzej. pozycjonuje podstrone z windowsem a tu na drugiej podstronie o pakiecie office pada pare razy slowo windows. czy to slowo windows na podstronie o pakiecie przeklada sie w jakims stopniu na pozycje podstrony o windowsie? mysle ze nie, ale wole sie upewnic. podstrona nie jest widoczna w zaden sposob z poziomu przegladania drugiej podstrony i odwrotnie.

3. sitemap
na WebMasterTools jade z mapa strony bloggera z atom.xml bo sitemap.xml mi nie dziala, a zrobilem drugiego bloga i sitemap dzialalo. Tu pytanie czy to moze byc spowodowane domena *.com.

Jak ktos zna odpowiedz do jakiegos pytania ale nie ma zamiaru odpowiedziec bo mnie nie lubi (xD) to moze kierowac sie tym ze to moze kazdemu pomoc.