Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog real vs. fake? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blog real vs. fake? (/Temat-Blog-real-vs-fake-70165)

Strony: 1 2


Blog real vs. fake? - TastemanPL - 29-05-2013 15:02

Witam chciałbym się zapytać o jedną sprawę. Gdy rozpoczynałem akcje z firecash otrzymałem wiadomość by na blogu były tylko posty. Mam pewien pomysł. Czy dodanie nie wiem np. podstrony FAQ jakiś dodatków nie podniosło by realności moich plików na blogu co przełożyło by się na pobrania?


RE: Blog real vs. fake? - gelmen - 29-05-2013 15:08

Takie coś raczej nie przełoży się na zarobki. Ewentualnie możesz dodać "How to download'' chociaż po tym co widzę na blogu, nikt w takie zakładki nie wchodzi. Po prostu boją się ankiet i tyle. Jeśli chcesz zwiększyć ilość pobrań to przyłóż się do pracy i zwiększaj konwersję. Wink


RE: Blog real vs. fake? - Traw3k - 29-05-2013 16:52

Dodanie FAQ i zakładek typu "Contact" jest jak najbardziej wskazane. Podnosi wiarygodność strony, jak i w pewnym stopniu jej profesjonalizm.

Gdybyś oferował prawdziwy produkt w zamian za wypełnienie ankiety to pewnie zależałoby Ci, żeby całość wyglądała jak najbardziej fachowo, prawda? Wink

Prosta rada: tworzysz tak, że gdybyś był potencjalnym pobierającym - strona jak najbardziej Cię zachęcała, a nie odpychała przez niedociągnięcia. Wink


RE: Blog real vs. fake? - Sp00n - 29-05-2013 17:22

O wiele podniesie wiarygodność strony, lecz uważaj jak konstruujesz też posty Smile


RE: Blog real vs. fake? - 0d0aaiie - 29-05-2013 17:33

Moge podac kilka pomyslow na ciekawe strony:
how to download (przede wszystkim)
team (ile osob pisze posty, mozna zmyslic np 5 osob wszedzie inna biografa)
contact
FAQ
request hack
join us

nazwa tematu ma sie nijak z tematem Smile


RE: Blog real vs. fake? - Szaman1644 - 29-05-2013 17:43

(29-05-2013 17:33)0d0aaiie napisał(a):  Moge podac kilka pomyslow na ciekawe strony:
how to download (przede wszystkim)
team (ile osob pisze posty, mozna zmyslic np 5 osob wszedzie inna biografa)
contact
FAQ
request hack
join us

nazwa tematu ma sie nijak z tematem Smile

Plusik się należy. Bardzo pomocny post. Dzięki. Nawet o tym za bardzo nie myślałem jak ulepszyć swojego bloga.


RE: Blog real vs. fake? - Jacuss - 31-05-2013 10:53

Maice jakies pomysły na zakładke "TEAM", bo zupełnie nie wiem jaki dac opis ;-)


RE: Blog real vs. fake? - TastemanPL - 31-05-2013 18:39

Trochę głupie pytanie ale co napisać i co oznacza ją podstrony request hack join us how to download


RE: Blog real vs. fake? - makingmoney - 01-06-2013 12:27

Do szkoły na angielski a nie PPA...


RE: Blog real vs. fake? - Br0nek1234 - 03-06-2013 19:45

Tasteman przecież to było w podstawówce 1 ma służyć do podpowiadania niszami przez userów, 2 założenie konta, 3 jak pobrać.