Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? (/Temat-Czy-da-sie-zarabiac-w-necie-w-wieku-15-lat-70162)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Wojteko - 18-10-2013 21:31

pewnie ze sie da SmileHuh


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Androo - 19-10-2013 10:23

Oczywiście że się da, trzeba mieć pomysły itp


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - danielkos83 - 15-01-2014 00:05

Pewnie, ja ci proponuje zarabiać na fanpejdżach albo na reklamach na swojej stronie. 15 lat Ci w tym nie powinno przeszkodzić.


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - manetros - 22-01-2014 00:26

Jak @up dobrym sposobem jest zrobienie ciekawych fanpage i wypromowanie ich a potem sprzedawać reklamy na nim ew. sprzedać go.
Polecam też PPA jak poświęcisz trochę czasu to możesz nawet ładnie zarobić.


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - GoodLecki - 22-01-2014 13:34

W każdym wieku można zarabiać.Osobiście odradzam marnowanie czasu na surfbary itp. bo to grosze są ,lepiej zainwestujcie w wiedze, kursy a już po roku zaczniecie rozsądnie zarabiać nawet jeśli będziecie mieli po 14 lat.
Uczcie się grafiki programowania , marketingu a w czasie nauki zakładajcie mnóstwo blogów fp róbcie sobie już powoli zaplecze. Jak się coś poduczycie będziecie mieli konkretną wiedze i konkretne zaplecze na start. A za nim dojdziecie do 20 będziecie więcej zarabiali niż wasi rodzice razem wzięci Big Grin
Za wasz wiek oddał bym wszystko gimbusy co mam, macie taki atut w ręku, korzystajcie z niego zamiast szukać łatwego pasywnego zarobku bo na takich jak wy się najwięcej zarabia bo łatwo wam wmówić że można szybko i łatwo zarobić bez wysiłku a to bzdura kompletna jest Big Grin


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - PaulRcootiC - 22-01-2014 14:17

Ja mam troche mniej lat i zaczalem z PPA i teraz nic nie robie i cenciki leca ale i tak mam,

Ja mam troche mniej lat i zaczalem z PPA i teraz nic nie robie i cenciki leca ale i tak mam, pecha bo tylko z samych indii pobrania leca tylko narazie


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - pull - 23-01-2014 00:12

Zacznij od buxów, na początek dobra szkoła


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - m4rcin93 - 23-01-2014 00:18

Rokszi zarabia, więc się da.


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Tomek93KJ - 23-01-2014 00:21

Dodatkowo dorobić jak najbardziej Smile


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Kar425 - 28-03-2014 21:27

Da się