Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? (/Temat-Czy-da-sie-zarabiac-w-necie-w-wieku-15-lat-70162)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - monikus - 26-07-2013 15:18

Ty masz 15 lat, zadnych obowiazkow. Po co chcesz marnowac czas na siedzenie przed komputerem. wyprowadz psa sasiadce, skos trawe, przekop ogrodek, przytnij zywoplot, zrob jej zakupy cokolwiek. Masz bardzo wiele mozliwosci nie badz leniem


Odp: RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Evid3nce - 26-07-2013 15:58

Specyzer napisał(a): GreenDay za co odradzasz tworzenia grafiki ?
Tworzenie grafiki to spoko sprawa , można na niej nieźle zarobić o ile potrafisz tworzyć .

Czytaj ze zrozumieniem Wink
On "doradza" tworzenie grafiki, a nie "odradza"- jest różnica.

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Qwik - 26-07-2013 18:38

(26-07-2013 15:18)monikus napisał(a):  Ty masz 15 lat, zadnych obowiazkow. Po co chcesz marnowac czas na siedzenie przed komputerem. wyprowadz psa sasiadce, skos trawe, przekop ogrodek, przytnij zywoplot, zrob jej zakupy cokolwiek. Masz bardzo wiele mozliwosci nie badz leniem

Więcej w internecie zarobi.


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Horusssek - 26-07-2013 19:23

(26-07-2013 15:18)monikus napisał(a):  Ty masz 15 lat, zadnych obowiazkow. Po co chcesz marnowac czas na siedzenie przed komputerem. wyprowadz psa sasiadce, skos trawe, przekop ogrodek, przytnij zywoplot, zrob jej zakupy cokolwiek. Masz bardzo wiele mozliwosci nie badz leniem

Zależy kto ma jakich sąsiadów. Moi sąsiedzi robią wszystko sami i nie wiem po co mam im pomagać bo i oni pewnie myślą tak samo i nikomu nie chce się wydawać kasy na dzieci które skoszą im trawę. Ja leciem nie jestem bo siedzeniem przez komputerem i czytaniem tego forum zajmuję się tylko w wolnym czasie a jeżeli ktoś dobrze rozwinie np. swoją tronę lub bloga to może to traktować jak dobrą pracę


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Paszkwin - 03-08-2013 11:56

Jak masz zbyt dużo wolnego czasu, to ucz się programowania (najlepiej tworzenia stron internetowych) itp. rzeczy Big Grin Jak już to porządnie ogarniesz to będzie z tego kasa ;D


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - kaamolo - 14-08-2013 22:14

Ja mam 16lat i coś już zarabiam trzeba tylko chęci i sie nie poddawać Smile


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - kalutor - 18-08-2013 12:11

Skoro da się hełm wywrócić na "lewą stronę", to i da się zarobić w wieku lat piętnastu...


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - jujuja - 24-08-2013 21:19

Da sie naucz sie grac w jakas gre na tyle dobrze zeby ludzie chcieli cie ogladac zeby sie czegos nauczy. Stawiasz stream + yt = easy $$


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - TastemanPL - 25-08-2013 10:26

Polecam PPA. Trochę pracy i poczujesz słodki smak zwycięstwa.


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Zły_Szeląg - 25-08-2013 22:53

Jak jesteś bystry to rób zadania i pisz wypracowania leniwym znajomym. Sam się poduczysz a jeszcze zarobisz Smile