Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? (/Temat-Czy-da-sie-zarabiac-w-necie-w-wieku-15-lat-70162)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Gittech - 29-05-2013 19:19

Ja też mam 15 lat i od lutego zarobilem juz ok 600zł, teraz mam wzglednie staly zarobek 100-200zł/msc bez wysiłku. Oczywiście PPA Jerk


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - kleomenes - 29-05-2013 19:49

Co do pierwszego posta. Oczywiście, że można zarabiać w wieku 15 lat, wiek nie ma tu znaczenia. Znaczenie ma to, co się ma w głowie. Moim zdaniem im wcześniej zaczniesz, tym lepiej bo jak osiągniesz powiedzmy dojrzałość(na papierku) to może być taka sytuacja, że sam się już będziesz utrzymywał właśnie z takich alternatywnych źródeł dochodu. Oczywiście jest to mega optymistyczne założenie ale te 3 lata doświadczenia, które zdobędziesz, zaprocentuje prędzej czy później jeśli oczywiście poświęcisz temu trochę czasu i wkręcisz się w rzeczy, które tobie odpowiadają. Młodzi ludzie w sprawach kasy mają często "gorące głowy" i chcą mieć ją na już - nie tędy droga. Lepiej małymi kroczkami, a do przodu.
Teraz są fora poświęcone takiej tematyce(zarobku online) i bardzo łatwo wyszukać informacje, tak że lektura interesujących cię "sposobów" jest tym pierwszym kroczkiem Smile Jeśli nie znajdziesz nurtujących cię informacji na dany temat, to pytaj śmiało w odpowiednich działach, inni na pewno spróbują ci pomóc. Pozdrawiam, życzę szczęścia i pamiętaj, nic na szybko Smile


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Stworkowaty - 29-05-2013 22:20

Sam jeszcze przed Lutym tego roku miałem 15 lat a zaczynałem z forum, na forum jestem od Stycznia, a zarobiłem już z 2000zł i ku zaskoczeniu, nie jest to PPA, a mieszanka umiejętności, sztuczek i nie tylko z forum którymi dzielą się inni Userowie.


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Bino - 30-05-2013 22:10

Hej.

Też mam 15 lat a zarabianie przez neta zacząłem w zeszłym roku pod koniec wakacji, w sumie szkoda że tak późno bo potem nie miałem zbytnio czasu żeby się do tego przyłożyć (wiesz nauka i te sprawy). Ale w sumie przez sierpień i wrzesień na mypay.pl zarobiłem 30 zł. 15 w sierpniu i 20 we wrześniu ( można było i więcej Big Grin). Potem była cisza... trochę tam klikałem na buxach ale to strata czasu! Jako że zbliżają się wakacje (Jerk2) postanowiłem zacząć z PPA, poradniki,posty i inne czytałem w sumie już od lutego ( a właśnie w lutym zarobiłem 3zł na Catshare (PPD) przy niskim wkładzie pracy, przy większym zarobisz znacznie więcej). Wracając do PPA to przez maj zrobiłem 3 próbne fake generatory, stworzyłem filmiki na YT, których nie promowałem i bloga. Przy praktycznie zerowym wkładzie pracy dzisiaj siadło pierwsze pobranie za 0.02 $ z Egiptu (4) wiem to strasznie mało ale ja się ciesze gdyż jest to pierwszy mały/wielki krok w stronę większych zarobków.

Pozdrawiam i mam nadzieję że mój post był przydatny.


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - wanda x88 - 01-06-2013 08:26

jak masz 15 lat to zaczynaj tworzyc srony za 5 lat bedziesz jezdził samochodami o 100 razy lepszymi niz koledzy
pamietaj o sumiennej pracy i nie nastawiaj sie teraz na zarobki


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - hertia - 02-06-2013 16:19

Szkoda że ja nie zacząłem jak miałem 15lat ;( głupi byłem i oglądałem co to wtedy w tv leciało ?
nie ważne zresztą teraz gonie czas. Bądź cierpliwy obierz sobie jakiś cel dla siebie za który będziesz podążał a na pewno jakieś zyski z tego będziesz miał wszystko zleży też od wkładu twoje pracy!


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - sheko12 - 02-06-2013 22:39

Możesz założyć własną stronę internetową i z niej czerpać dochody jak to robią wielotematyczne strony intetnetowe.Utrzymywanie się z reklam/kont premium lecz musisz też w to włożyć swojej pracy a z reklam nie masz też wielkich zysków.

Tak jak panowie wyżej,PPA jest ciekawe jeśli chodzi o zarobek,oczywiście możesz bawić się w klikanie bannerów za $ ale czy to jest opłacalne? nie wydaje mi się,niezależnie od tego ile masz lat praktycznie każdy sposób jest dla każdego po za wielkimi firmami gdzie już wiąże się z podpisywaniem umów ale to są wyjątki gdzie np musisz zarejestrować własną stronkę WWW.

Powodzenia z zarobkami Wink


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Limitless - 03-06-2013 05:43

(29-05-2013 14:08)Admin napisał(a):  Wiek nie ma znaczenia, przez internet może zarabiać każdy (wiadomo są pewne wyjątki), wiele młodych osób zarabia więcej niż ich rodzice, a sposobach zarabiania nie ma się tu co rozwodzić gdyż są od tego inne tematy.


Np. Roxi ona napewno zarabia więcej niż rodzice , chyba nawet razem wzięci , chyba , że są politykami Big Grin


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Arivi - 03-06-2013 06:36

Up
Tata to killer mama to diqtion Big Grin

Da radę zarobić tylko gorzej z wypłatą do ręki jeżeli nie chcesz mówić nic rodzicą.


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - BigSmoke - 10-06-2013 21:34

No myślę że czym szybciej zaczniesz zarabiać tym lepiej dla Ciebie. Smile Nie bd musiał prosić rodziców o kieszonkowe 30zł tylko jak juz się z czasem rozwiniesz strone ppa to jak ja na autopilocie wyciagam spokojnie 150zl miesiecznie a jak sie przyłoże do jakiejś nowej niszy itd. to i więcej wpadnie. Teraz mam zamiar znowu być aktywnym użytkownikiem PPA firecash. Pozdrawiam. Zapomniałem dodać ze sam mam 15 lat. W lipcu 16 Tongue