Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? (/Temat-Czy-da-sie-zarabiac-w-necie-w-wieku-15-lat-70162)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - DamiR - 29-05-2013 14:04

Mam 15 lat od jakiegoś czasu zaczęło interesować mnie zarabianie przez internet. Problem w tym że nie wiem od czego zacząć. Z tego co wiem na większości stron trzeba mieć 18 lat no i kubigo.pl ale tam od 16 lat można założyć konto. Ma ktoś jakiś pomysł? Da się w ogóle w tym wieku zarabiać legalnie w internecie? Wy w jakim wieku zaczęliście zarabiać w necie ?


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Admin - 29-05-2013 14:08

Wiek nie ma znaczenia, przez internet może zarabiać każdy (wiadomo są pewne wyjątki), wiele młodych osób zarabia więcej niż ich rodzice, a sposobach zarabiania nie ma się tu co rozwodzić gdyż są od tego inne tematy.


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - DamiR - 29-05-2013 14:10

Czytałem że żeby zarabiać w necie trzeba zacząć od założenia jakiegoś internetowego konta bankowego. Można założyć paypala nie będąc pełnoletnim ?


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - 0d0aaiie - 29-05-2013 14:11

nie wiem jak z innymi ale na ppa mozna zarabiac bedac nieletnim (chociaz pewnie znajda sie serwisy-wyjatki). jak nie masz konta to mozesz kase przelewac na konto rodzicow, albo inna metoda np paypal - bardzo popularne


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Sp00n - 29-05-2013 17:32

Oczywiście, że można tylko trzeba mieć trochę oleju w głowie. Przy zarabianiu trzeba myśleć, a to u młodzieży nie jest zbyt popularne choć nie mówię o wszystkich.


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - szczygielek - 29-05-2013 17:37

polecam konto mBank dla młodzieży Smile. Za same założenie z mojego reffa, możesz zarobić 20zł Smile


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - darkmatthew - 29-05-2013 17:39

Ja mam 15lat (1998) i zarobiłem ponad 300zł Wink.0 inwestycji,trochę PPA i typu kubigo


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Macieqx - 29-05-2013 17:52

Przeszukaj forum.

Załóż sobie PP , albo wyżej wspomniane mBank ;

Polecam PPA, PPD itp:


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Szaman1644 - 29-05-2013 17:55

Tak jak koledzy wyżej doradzają. Najlepiej zacząć od ppa i jakiś serwisów typu mypay(nie polecam akurat tego) i tu zarabiać. Inwestycje odradzam, bo mogą cię początkowo zniechęcić. Przy zakładaniu pp najlepiej użyj danych rodziców, żeby od razu zwerfikować, bo mogą ci zablokować konto.


RE: Czy da się zarabiać w necie w wieku 15 lat ? - Kubixowy - 29-05-2013 18:57

Każdy kto ma głowę na karku może zarobić/dorobić przez internet. Polecam PPA, najpierw poczytaj o co w tym chodzi, znajdź jakiegoś mentora i działaj. Tylko nie nastawiaj się od razu na kokosy ponieważ najpierw trochę czasu, "pracy" musisz w to włożyć. Najlepiej załóż sobie Izzy konto w Mbanku. Konto + karta jest darmowa. Płacisz tylko za ubezpieczenie karty ale to już zależy czy chcesz mieć tą usługę czy nie. Powodzenia Smile