Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5 euro bon bah bet-forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 5 euro bon bah bet-forum (/Temat-5-euro-bon-bah-bet-forum-70139)

Strony: 1 2 3 4


RE: 5 euro bon bah bet-forum - Archiebald - 01-06-2013 13:40

Hmmm , teraz jest nowy regulamin obowiązujący od wczoraj od Wczoraj 21:01. czy w starym był ten punkt? :

3. Voucher dostanie tylko aktywny użytkownik Bet-forum.pl (przynajmniej tydzień stażu na forum i 20 postów

Bo nie przypominam sobie ... Pamięta ktoś ?


RE: 5 euro bon bah bet-forum - szczygielek - 01-06-2013 14:12

hahaha, nie było, mam tylko 2 posty na forum Big Grin, i dostałem bon, ale zarejestrowałem się z baneru bet-forum Smile


RE: 5 euro bon bah bet-forum - Limitless - 01-06-2013 23:46

Ja 5postów i też dostałem Big Grin


RE: 5 euro bon bah bet-forum - Archiebald - 02-06-2013 13:03

Uwaga ważne !!!!

Ten gościu jest nie poważny i robi ludzi w ch..a , nie wywiązuje się z danego słowa .
Wcześniej w regulaminie nic nie było o aktywności i postach i założyłem wtedy konto spełniając warunki. Nagle pojawił się nowy regulamin , w którym był punkt o aktywności oraz napisaniu 20 postów .

Gdy upomniałem się o swój voucher to najpierw dostałem odpowiedź że łaski mu nie robię i że jak chcę to może mi skasować konto i nara.
Przecież to on poprzez program partnerski będzie zarabiał na moich ewentualnych stratach do końca istnienia mojego konta i to nie mało bo aż 30% a gdy mu o tym napisałem rzeczywiście w ciągu minuty skasował moje konto oraz posty .

Czuję się oszukany i chciałbym Was prosić o radę.
Co o tym sądzicie co mógłbym z tym zrobić? Czy powinienem to zgłosić do betathome czy olać ?


RE: 5 euro bon bah bet-forum - szczygielek - 02-06-2013 13:14

Olej to Smile nie dostaniesz bonu trudno Smile, bo mi sie wydaje, że tak naprawde to nie jest sponsorowane brzez BAH, przecież to jest nie zgodne z regulaminem raczej partnerskim, takie rozdawanie bonów swoim poleconym.


RE: 5 euro bon bah bet-forum - Archiebald - 02-06-2013 13:18

Tak tylko kto te bony rozdaje ? Może bah mu je daje na zachętę dla ludzi . A jeżeli nie to faktycznie można w tym dostrzec przekupianie ludzi za rejestracje przez jego ref .

Ps Właśnie się dowiedziałem ze bony daje bah


RE: 5 euro bon bah bet-forum - zarobkowicz adf - 07-06-2013 11:40

nowe bony dostał admin jak ktos nie dostal niech się zglasza do niego trzeba mieć tam o ile sie nie myle 10 czy 20 postow napisanych


5 euro bon bah bet-forum - Hybrid1990 - 28-11-2020 23:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.