Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
5 euro bon bah bet-forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 5 euro bon bah bet-forum (/Temat-5-euro-bon-bah-bet-forum-70139)

Strony: 1 2 3 4


5 euro bon bah bet-forum - zarobkowicz adf - 28-05-2013 20:24

mam dla was kolejna promocje bon 5 euro (ok.20zł) bet-at-home dzieki bet-forum.pl .

co trzeba zrobić ?
1.zarejestrować się na forum http://bet-forum.pl/index.php?ap=4409 . dzięki za rejestracje z refa i co ważne kto ma nawet konto w serwisie prosiłbym żeby je założył ponownie z refa i każdy kto założył napisał 5 postów obojętnie gdzie i jak byłbym bardzo wdzięczny

2. wejść w o to ten temat http://bet-forum.pl/viewtopic.php?t=2928 . przeczytać regulamin i te duperele

3. zarejestrować się z baneru na forum , zresztą wszystko opisane Smile

4. trzeba podać oczywiście adminowi nick MN napisać numer konta gracza .


DZIĘKI ZA REJESTRACJE Z REFA I POSTY



RE: 5 euro bon bah bet-forum - Melex - 28-05-2013 20:36

Ty dostajesz za takiego poleconego 1,5zł a bez tych postów nic nie masz, a My i tak mamy ten kupon.


RE: 5 euro bon bah bet-forum - Stworkowaty - 28-05-2013 21:04

Popraw temat że tak czy siak osoba dostaje kupon a jeżeli ktoś chętny to niech zrobi z refa i tyle...


RE: 5 euro bon bah bet-forum - zarobkowicz adf - 29-05-2013 13:48

kolego up nie napisałem w sensie że jak nie napiszesz nie dostaniesz kuponu tylko byłbym wdzięczny jakbyście byli aktywni


RE: 5 euro bon bah bet-forum - Archiebald - 29-05-2013 15:28

Zrobione , czekam na piątaka , z którego zrobię pięć patoli a z nich pięćdziesiąt i tak będę mnożył i mnożył aż forsy na świecie zabraknie Huh


RE: 5 euro bon bah bet-forum - szczygielek - 29-05-2013 17:28

@Archiebald bardzo pozytywne myślenie Big Grin. za polecanie forum jest 1,5zł za jednego usera? nie widziałem Tongue. a też sie kiedys z czyjegoś reffa tam zarejestrowałem zarejestrowałem. Odnośnie tematu czekam na bon zobaczymy jak szybko dostane i czy dostanę wogóle Smile


RE: 5 euro bon bah bet-forum - Szablon4sell - 29-05-2013 19:07

Ciekawe że forum współpracuje z bahem, darmowe vourchery to niezła promocja dla jego forum. Xpokerface


RE: 5 euro bon bah bet-forum - Limitless - 29-05-2013 21:06

Dostał już ktoś bon? Ile trzeba czekać na dostanie go?


RE: 5 euro bon bah bet-forum - szczygielek - 30-05-2013 10:56

może zarabiam.com by też podjęło współprace z bah? Tongue. ja jeszcze nie, ale podobno dużo zgłoszeń, okres realizacji może się przeciagnąć Smile


RE: 5 euro bon bah bet-forum - WazzaP - 30-05-2013 11:56

szczygielek, a wiesz może jak taka współpraca wygląda? Wink