Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szukam strony do zarabiania za wyświetlanie filmów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: szukam strony do zarabiania za wyświetlanie filmów (/Temat-szukam-strony-do-zarabiania-za-wyswietlanie-filmow-70110)



szukam strony do zarabiania za wyświetlanie filmów - zdzich981 - 28-05-2013 14:12

Witam czy DailyMotion płaci za wyświetlanie filmów ?
jakie znacie strony na których mógł bym zarobić za wyświetlanie filmów i mieć płatność na Paypalla ?

proszę o nie usuwanie tematu.


RE: szukam strony do zarabiania za wyświetlanie filmów - adrianos - 20-06-2013 17:16

virool placi za ogladanie filmow jest dostepny na wielu stronach ptc


RE: szukam strony do zarabiania za wyświetlanie filmów - Admin - 23-06-2013 10:48

Sam DailyMotion nie płaci za wyświetlenia, jednak istnieje sporo zewnętrznych firm, które za taką usługę by zapłaciły, tylko musiałbyś mieć niewiarygodnie dużą ilość wyświetleń by w ogóle byli zainteresowani. W przypadku Youtuba który płaci z tytułu programu partnerskiego google adsense również istnieje sporo innych alternatyw, jednak sam google adsense jest najlepiej opłacanym programem.


RE: szukam strony do zarabiania za wyświetlanie filmów - adam_per - 09-07-2013 21:13

a ja z początku myślałem, że ci chodzi o playery, ale tego co mówisz jeszcze nie spotkałem, jedynie w tematyce nie filmów, a streszczeń zaradni.pl (finansowane z unii europejskiej) i Shvoong (międzynarodowy)