Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pingwin 2.0 a zmiana pozycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pingwin 2.0 a zmiana pozycji (/Temat-Pingwin-2-0-a-zmiana-pozycji-70099)

Strony: 1 2 3


RE: Pingwin 2.0 - vankosiara - 28-05-2013 18:44

(28-05-2013 16:45)szybkikwit napisał(a):  30 wpisów i 20 uu oj bardzo biednie bardzo Big Grin albo filtra macie albo tydzien temu wystartowaliście Big Grin bo starsznie mało tych uu Big Grin


Robię już miesiąc :__: A filtra nie mam.


RE: Pingwin 2.0 - Vister81 - 28-05-2013 18:54

Mi w Webmasterze wyszukiwania spadły o 3 tysiące... Słabo :/


RE: Pingwin 2.0 - szybkikwit - 28-05-2013 22:21

O kurcze to powiem wam że po miesiącu to już strona powinna śmiało żyć moze nie niewiadomo ile uu odrazu ale napewno nie 20-50 ... Kiepsko macie . jeszcze poczekacie dłuuugo na zarobki .


RE: Pingwin 2.0 - yewryk - 29-05-2013 06:26

(28-05-2013 22:21)szybkikwit napisał(a):  O kurcze to powiem wam że po miesiącu to już strona powinna śmiało żyć moze nie niewiadomo ile uu odrazu ale napewno nie 20-50 ... Kiepsko macie . jeszcze poczekacie dłuuugo na zarobki .

Wcześniej moje wpisy były na 2-3 stronie w google, potem nagle wszystko spadło o ponad 100 pozycji Xpokerface Cuda na kiju Lol


RE: Pingwin 2.0 - As7 - 29-05-2013 06:51

No to raczej filtra złapałes xD


RE: Pingwin 2.0 - Admin - 29-05-2013 07:39

@up
Nie pisz głupot, jakby miał filtr to nie było by go w ogóle.

Co do updatu to również zauważyłem spadek moich blogów o kilka pozycji, będzie trzeba się wziąć za jej odbudowanie.
Porozmawiajmy o samym pingwinie, bo to nie temat o Waszych wzrosach i spadkach odwiedzin.
Pingwin miał na celu przede wszystkim uderzenie w tych, którzy stosują niezgodne z wytycznymi Google metody zwiększania rankingu w wyszukiwarce internetowej. Pingwin 2.0 został wprowadzony około tygodnia temu tj 22 maja


http://www.youtube.com/watch?v=xQmQeKU25zg&feature=player_embedded

Wynika z niego, że jeśli ktoś robi stronę, którą użytkownicy pokochają, będą chcieli się nią dzielić i wracać na nią, Google będzie wspierać ten cel. Jeśli ciężko pracuje dla swoich użytkowników, Google będzie ciężko pracować, żeby taką stronę pokazać.

I TERAZ COŚ DLA WAS
Matt Cutts wyraził nadzieję, że do końca lata strony spamerskie oraz korzystające z pozycjonowania black hat znikną z wyników wyszukiwania.
Więc pozostaje pozycjonować legalnymi sposobami, a nie bombami linków które i tak Wam nic nie dają.


RE: Pingwin 2.0 - Lusek - 29-05-2013 08:13

Łooo to już widze ile blogów w ogóle wyleci z google. No nic... trzeba sie brać w takim razie za utrzymanie strony.


RE: Pingwin 2.0 - CreepyUploader - 29-05-2013 08:37

Ojj to czuje mój blog na pewno poleci ^^ tagów mam bardzooo dużo w treści. Szitów backlinkow kiedyś użyłem jak nie wiedziałem też :/ No to dupa dupa