Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na fanpage'u - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na fanpage'u (/Temat-Zarabianie-na-fanpage-u-70072)

Strony: 1 2 3


Zarabianie na fanpage'u - JohnTayds - 27-05-2013 16:39

Witam!

Nie jestem pewien, czy wybrałem dobry dział forum. Pojawiały się podobne tematy, ale żaden z nich nie odpowiadał problematyce z którą się spotykam.

Jestem właścicielem fanpage'a na facebooku, mającego ponad 2 mln lajków oraz kilku mniejszych (500 000+)! Fan page są prowadzone w języku angielskim, a ich tematyka to głównie sport i piłka nożna. Fani pochodzą z różnych państw i wciąż ich przybywa!

Macie może jakąś radę, w jaki sposób mógłbym zarabiać prawdziwe, realne pieniądze na takich fan page'ach?

Do sprzedawania reklam (np. przez allegro) zwykle wymaga się fan page'y polskojęzycznych. Nie ukrywam, że udało mi się zarobić pewne pojedyncze kwoty od reklam - jednakże w tych wypadkach pomijany został wygląd, język oraz narodowość fanów (liczyła się tylko ich ilość).

Dodatkowymi zarobkami na tej zasadzie może być adf.ly, moneystrategy... Jednak to wciąż taki zarobek poboczny.

Znacie może konkretny sposób/stronę na której mógłbym z tych fan page'y wyciągnąć porządne kwoty? Może jakieś sieci afiliacyjne?

Pozdrawiam!


RE: Zarabianie na fanpage'u - Mksuzi - 27-05-2013 20:04

Szukaj klientów z tego samego targetu co w Polsce tylko, że zagranicą.

Są różne sklepiki, gdzie może sprzedawać reklamę na facebooku. Do jednego nawet mam link, ale osoba który mi go dała prosiła abym tego nie udostępniał, nie wiem czemu,ale widocznie to ważne.

Zagranicą są sklepiki od wystawiania aukcji z propozycją reklamy na facebooku czy też like'ów.

A teraz uruchomić google.com i jazda.


RE: Zarabianie na fanpage'u - Kacpersky12 - 01-06-2013 10:34

Wiesz zawsze możesz sprzedać za okazałe sumy. Sam kiedyś prowadziłem fanpage +180 000 i sprzedałem pewnemu gościowi za sume wystarczalną dla mnie (ponad 1200 zł, ale oferował w ogłoszeniach więcej). Zapraszam na PW jeśli chciałbyś otrzymać kontakt do tego gościa Smile


RE: Zarabianie na fanpage'u - hertia - 02-06-2013 15:47

Też mam fanpaga no leży i nic nie robi;p muszę się zmotywować i zacząć go promować i budować. Macie jakieś strony lub inne zaplecze kanał na youtube którym przyciągacie fanów czy tylko sam fanpage i dobra reklama?


RE: Zarabianie na fanpage'u - wanda x88 - 03-06-2013 10:13

a czy działacie z programami afilacyjnymi
zarabaicie w ten sposób na fanpagu?


RE: Zarabianie na fanpage'u - TastemanPL - 03-06-2013 12:39

Nie chcę zakładać nowego tematu zapytam tutaj. Czy jeżeli nabywał bym lajki np. fancopem czy innymi takimi metodami i trochę by się ich uzbierało. Mógłbym na nim zarabiać przez reklamy?


RE: Zarabianie na fanpage'u - bolo9797 - 03-06-2013 12:45

Nic nie zarobisz poniewaz ci fani nie sa tak aktywni...


RE: Zarabianie na fanpage'u - Kacpersky12 - 03-06-2013 14:02

Mógłbyś sobie ponabijać lików, a nastepnie stworzyć lub kupić kilkadziesiąt własnych kont na fejsie, którymi byś dawał like różnym postom i od czasu do czasu komenty.
Zajmuję się prowadzeniem fanpage za kase i jeśli ktoś chce zdobyć dużo i tanio fanów stosuję takowe sztuczki. Jednak jak ktoś wykłada dużą kasę na swój fanpage to wtedy biorę się do roboty i zdobywam wszystko naturalnie. Jednak takie przypadki zdażają się rzadko Jerk

Bolo9797 nie mówi w pełni prawdy, ponieważ nawet sztuczne konta są aktywne. Ludzie tworzą konta w celach zarobkowych, więc często się na nie logują. Jednak nigdy one ponownie nie zawitają na nasz fanpage smutny


RE: Zarabianie na fanpage'u - bolo9797 - 04-06-2013 16:18

Noo wiadomo Smile Czasami ludzie tez klikaja ze swoich realnych kont .


RE: Zarabianie na fanpage'u - venzer - 04-06-2013 18:08

Kiedyś na próbę zrobiłem FP i nabiłem 200 like (sztuczny ruch z serwisów typu Fancop) następnie wrzucałem posty z ofertami lub artykułami a klikalność wynosiła 10-15 wejść w ciągu 24h wnioski wyciągnijcie sami...