Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? (/Temat-Dziwnie-wysoko-platne-pobranie-70070)

Strony: 1 2 3


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - FireMedia - 28-05-2013 07:57

U nas nie ma rang. Są zróżnicowane poziomy kont i nie ma konta "standard". Zapoznaj się proszę z typami kont na FC
Pytałem czy miał ktoś wyższą stawkę z Francji w jakimkolwiek innym serwisie SC,GU, CF, AC, CB, HC...?


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - Lusek - 28-05-2013 08:30

Ale od poziomu kont zależy wysokośc pobrania. Więc pytanie brzmi czy to konto miało najniższy poziom czy wyższy? ;]


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - FireMedia - 28-05-2013 09:06

To konto nie miało poziomu bronze Smile


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - Por2010 - 28-05-2013 21:15

Ja przetestowałem wszystkie serwisy PPA, i najlepiej mi się zarabia na FC Smile


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - Damkofr - 28-05-2013 21:21

i co z tego że wpadła jakas oferta z francji. Jak zarobki a zwłaszcza konwersja jest na FC masakryczna mocno poniżej 1%. Nie chwalcie się 1 ofertą bo ogólnie stawki jak i konwersję macie niższe.

ale zaangazowanie pomoc, dbanie o pracowników, konkursy jest na plus dla was w stosunku do ac.


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - Por2010 - 28-05-2013 21:26

(28-05-2013 21:21)Damkofr napisał(a):  i co z tego że wpadła jakas oferta z francji. Jak zarobki a zwłaszcza konwersja jest na FC masakryczna mocno poniżej 1%. Nie chwalcie się 1 ofertą bo ogólnie stawki jak i konwersję macie niższe.

ale zaangazowanie pomoc, dbanie o pracowników, konkursy jest na plus dla was w stosunku do ac.

upshare.org 8/176 (4.55%)
gigup.pl 33/480 (6.88%)

mylisz się kolego Undecided


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - Damkofr - 28-05-2013 21:27

Oo z ludźmi z którymi pisze na gg trzema każdy z nich ma konwersję poniżej 1%.


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - As7 - 28-05-2013 21:33

Ja tam tez mam słabą konwersje ale to raczej zalezy od wykonania bloga a przede wszystkim od niszy i wybranych mirrorów.


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - gelmen - 28-05-2013 21:38

Damkofr, skończ pier***ć.
Zaliczanie ofert praktycznie wszędzie jest takie samo.
Robisz zbędny szum próbując zwrócić na siebie uwagę.
Co do konwersji .. Nie jest zależna od serwisu tylko od Ciebie.
Ale skoro tak ciulowo przedstawia ktoś niszę, że ma konwersję poniżej 1% to już nie miejcie do nikogo pretensji.
Por2010 jak widać nie narzeka na konwersję, świadczy to o tym, że przykłada się do pracy i dba o bloga a nie wszystko ''byle jak''.
Skoro dobrze Ci się zarabia na AWM to siedź na AWM.
Ktoś, jak to uważasz, pomimo niższych stawek woli FC to jego sprawa i co Ci do tego?
Twoje zachowanie jest żałosne i nie rozumiem po co się udzielasz skoro tutaj nie zarabiasz, idź już lepiej na AWM skoro tam zarabiasz takie krocie. facepalm