Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? (/Temat-Dziwnie-wysoko-platne-pobranie-70070)

Strony: 1 2 3


Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - amek11 - 27-05-2013 16:02

Witam Wszystkich Forumowiczów.
Na samym początku wypadało by się przedstawić Wink

Od kilku dni zacząłem próbować swoich sił w PPA.
Pomimo dużego natłoku informacji nie poddaję się i idę dalej.

Nagrałem kilka filmów i dodałem na YT.
Czytałem sporo o promowaniu itp itd.
Jeden z nich jest w 1 trójce. Od kilku dni tylko wchodzę na FireCash i nic..
Ale..dosłownie przed chwilą wchodzę i patrze 10.23$.. tylko jedno pobranie.
Powiem tak. Jestem masakrycznie podekscytowany. Po zastoju który mnie tylko demotywował po prostu mam ochotę skakać z radości Big Grin
Zastanawia mnie jedno..czy nie jest to za dużo jak na jedno pobranie?
Od czego to zależy?

Jakie linki podawać w opisie filmu? Mirrory itp.
Dotychczas podawałem główny z firecash i i filecom. Dobrze robię?
Bardzo proszę wszystkich doświadczonych userów o jakieś wskazówki i odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam serdecznie Wink


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - surfer0700 - 27-05-2013 16:06

Stawka zależy od kraju i oferty jaką wypełni odwiedzający.
Rozumiem Twoje 'podniecenie', teraz przypomniało mi się moje pierwsze pobranie Big Grin

Jedynym linkiem jaki ja zamieszczam, jest link do mojego bloga.
Wydaje mi się że na firecash najlepszym mirrorem jest megacośtam, bo przypomina stary dobry megaupload - jest bardzo wiarygodny.


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - Lusek - 27-05-2013 16:09

Ja czasami ma pobrania za 20$ Smile Zalezy to od kraju i od rodzaju oferty Smile Im bogatszy kraj tym lepsze oferty Wink Tak więc aby takich więcej Smile Jesli chodzi o linki w YT ja zawsze dawałem link do podstrony z bloga. Tam już user sobie znalazł linki do ściągniecia Wink O Mirrorach sie nie wypowiem bo nie jestem w FC Smile


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - amek11 - 27-05-2013 16:11

Jedyne co mogę sprawdzić to to że pobrane zostało z Francji, a no i te 10.23$..
Masakra jakaś xd . Wchodzę od tak kontrolnie na FireCash z nastawieniem że pewnie i tak nic nie ma , patrze a tam 10.23$ i takie " o ku**a" Big Grin
Patrzę, a tu tylko jedno pobrananie Tongue

(27-05-2013 16:09)Lusek napisał(a):  Ja czasami ma pobrania za 20$ Smile Zalezy to od kraju i od rodzaju oferty Smile Im bogatszy kraj tym lepsze oferty Wink Tak więc aby takich więcej Smile Jesli chodzi o linki w YT ja zawsze dawałem link do podstrony z bloga. Tam już user sobie znalazł linki do ściągniecia Wink O Mirrorach sie nie wypowiem bo nie jestem w FC Smile

Na jednym z filmików wlasnie tak zrobilem wiec wiem ze ide w dobra droge ( chyba ;p)


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - surfer0700 - 27-05-2013 16:14

Moje największe pobranie miałem na AstroCash, bodajże 21$. Najlepsze było to że w kolejnych dniach wpadały takie po 19$ czy 16$. Wtedy telefon aż szalał od smsów z powiadomieniami Tongue


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - amek11 - 27-05-2013 16:17

(27-05-2013 16:14)surfer0700 napisał(a):  Moje największe pobranie miałem na AstroCash, bodajże 21$. Najlepsze było to że w kolejnych dniach wpadały takie po 19$ czy 16$. Wtedy telefon aż szalał od smsów z powiadomieniami Tongue

O cholera Rolleyes no to ładnie ładnie Tongue
A co do SMS'ów? Jak to? Masz ustawione że dostajesz smsa przy każdym pobraniu? Nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje Tongue


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - diabloo07 - 27-05-2013 16:22

na AstroCash jest taka opcja Wink


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - surfer0700 - 27-05-2013 16:25

(27-05-2013 16:17)amek11 napisał(a):  
(27-05-2013 16:14)surfer0700 napisał(a):  Moje największe pobranie miałem na AstroCash, bodajże 21$. Najlepsze było to że w kolejnych dniach wpadały takie po 19$ czy 16$. Wtedy telefon aż szalał od smsów z powiadomieniami Tongue

O cholera Rolleyes no to ładnie ładnie Tongue
A co do SMS'ów? Jak to? Masz ustawione że dostajesz smsa przy każdym pobraniu? Nawet nie wiedziałem że coś takiego istnieje Tongue

Istnieje, ale niestety tylko na AstroCash. Działa to tak że po każdym pobraniu większym niż 4$, dostajesz sms'a z kwotą owego pobrania + łączną kwotę jaką w danym dniu zarobiłeś.
Potrafi poprawić humor, zwłaszcza jak jest się w szkole Wink


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - amek11 - 27-05-2013 16:32

(27-05-2013 16:14)surfer0700 napisał(a):  Potrafi poprawić humor, zwłaszcza jak jest się w szkole Wink

W to akurat nie wątpie Tongue
Korzystałeś z FireCash?
Masz może jakieś porównanie który serwis jest lepszy? AC ,FC?


RE: Dziwnie wysoko płatne pobranie ? - surfer0700 - 27-05-2013 16:37

FC było bardzo dobrze rozreklamowane, dlatego to był pierwszy serwis w jakim się zarejestrowałem. Zarobiłem tam 6$ i na tym się skończyło.
Dzisiaj jestem w AstroCash i jakoś zarobki się kręcą.
Plusem FC jest na pewno to że mają GateWay, który AC robi już od pół roku Tongue
Natomiast plusem AC jest to że mają wyższe stawki za pobrania Tongue
Wszędzie są plusy i minusy, musisz zadać sobie pytanie na czym najbardziej Ci zależy, wtedy wybór będzie zdecydowanie prostszy.