Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak RZECZYWIŚCIE się bić, gdy trzeba się bić ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak RZECZYWIŚCIE się bić, gdy trzeba się bić ? (/Temat-Jak-RZECZYWISCIE-sie-bic-gdy-trzeba-sie-bic-7007)

Strony: 1 2


RE: Jak RZECZYWIŚCIE się bić, gdy trzeba się bić ? - Kilol - 13-05-2010 20:52

No Royside, też uczęszczam na KM i także 2 rok. Super sprawa. Ja wam podam radę. W czasie zagrożenia kop w jaja.Big Grin
Oczywiście bez treningów tego nie uczynicie, no może fartem. Wydaje się takie proste kopnąć w krocze, ale to nie prawda.
Tak dla noobów - Krav maga, to inaczej samoobrona poprzez atak. Polecam.Smile


RE: Jak RZECZYWIŚCIE się bić, gdy trzeba się bić ? - Songoku - 13-05-2010 21:01

Fight Parkour - Najlepszy


RE: Jak RZECZYWIŚCIE się bić, gdy trzeba się bić ? - Royside - 13-05-2010 21:32

Takich oklepanych technik możesz się nauczyc wszędzie , wystarczy że się zapiszesz.

Jak myślicie czemu w KM trzeba miec czystą kartoteke? bo w większości ataki powodują trwałe upośledzenia lub śmierc ( np. wykręcenie karku pod pachą)


RE: Jak RZECZYWIŚCIE się bić, gdy trzeba się bić ? - Kilol - 13-05-2010 21:41

U mnie na sekcji KM nie sprawdzają czy byłem/jestem karany za coś. W większości sekcji tak jest, ale u mnie nie.


RE: Jak RZECZYWIŚCIE się bić, gdy trzeba się bić ? - sebastian43210 - 21-05-2010 09:09

(13-05-2010 14:54)Royside napisał(a):  
(12-05-2010 19:46)nickluk napisał(a):  
(12-05-2010 19:19)Royside napisał(a):  Na Krav Madze uczą wiele przydatnych rzeczy , uczęszczam juz 2 rok i wiele z tego wyniosłem ( oczywiście musisz miec czystą kartotekę)

Czyli nie przyjmą jak coś jest nie tak??Sad

Niestety , mój kolega został raz spisany za alkohol i już nie mógł trenowac tej dyscypliny.

co ty gadasz??nieprawdą jest to ze musisz być nie karany.przecież na zajęcia nie musisz przedstawić papieru o niekaralność


RE: Jak RZECZYWIŚCIE się bić, gdy trzeba się bić ? - szulakaluble - 21-05-2010 10:45

(21-05-2010 09:09)sebastian43210 napisał(a):  co ty gadasz??nieprawdą jest to ze musisz być nie karany.przecież na zajęcia nie musisz przedstawić papieru o niekaralność

BZDURY gadasz...Nie musisz przedstawiać papieru o niekaralności bo...oni sami to sobie sprawdza.

Niekaralność sądowa. Tyczy się to wyroków, które dana osoba odbyła bądź otrzymała w zawieszeniu. Nie tyczy się to otrzymanych mandatów, pouczeń, bądź udziału w sprawach sądowych w charakterze świadka. Fakt niekaralności zostaje zweryfikowany przez centrale Instytutu Krav Maga Polska, nie ponosisz w związku z tym żadnych dodatkowych kosztów.


RE: Jak RZECZYWIŚCIE się bić, gdy trzeba się bić ? - Kalis - 22-05-2010 12:54

hehe dobre przyda się