Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxy z możliwością wynajęcia Referrali - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Buxy z możliwością wynajęcia Referrali (/Temat-Buxy-z-mozliwoscia-wynajecia-Referrali-70062)

Strony: 1 2 3


RE: Buxy z możliwością wynajęcia Referrali - Workis - 11-06-2013 10:19

Ayuwage.
Tutaj system wynajmowania refferali jest calkowicie odmienny od innych serwisów. W przeciwienstwie do np. Neobux czy Probux refferale to nie są boty, które klikają tak jak sie podoba adminowi i ich 'klikalność' jest ustawiona tak, żeby zarabiał serwis a nie użytkownicy, tylko tutaj wynajmujemy PRAWDZIWYCH użytkowników. Możemy oczywiście trafić na takiego, który od np. tygodnia już nie klika i nie będzie, a możemy trafić na takiego, który siedzi 6 godzin dziennie. Ogółem z moich doświadczen z wynajmowania tam refferali moge powiedzieć, że koszt ich wynajęcia się zwraca. Oprócz tego jest możliwość kupowania rented refferals od innych użytkowników, tzn. oni wynajmuja Tobie swoich DR. Całkiem ciekawa sprawa, dla tego, który odsprzedaje swoich DR jest to duży zarobek w 1 dzień przez co mogą szybciej dokonać wypłaty, a dla wynajmującego pewność, że się to opłaci. Oczywiście na forum można znaleźć informacje, który użytkownik daje najlepszych refów do wynajęcia itd. Cena za wynajęcie jednego refa to 1 cent tygodniowo, zarabiamy 10% ich zarobków.
Gdybyś był zainteresowany : http://www.ayuwage.com/?reg=113070

pozdrawiam Wink


RE: Buxy z możliwością wynajęcia Referrali - afrodyta - 28-09-2013 12:15

Witam Wszystkich
dziś zarejestrowałam się na tym forum,szukam dobrego Sponsora ( który pomoże mi w razie problemu ) i chcę zarejestrować się do Gradebuxa i Gracebuxa a nie widzę na forum osoby klikajacej w tych buxach.
Klikam w Talebux i mam problem finansowy i jeśli jest osoba klikająca w tym buxie proszę napisać.
Pozdrawiam


RE: Buxy z możliwością wynajęcia Referrali - jajek - 28-09-2013 14:34

Do listy buxów dorzuciłbym jeszcze PTCSolution, fajne stawki i prawdziwi poleceni (tak sądzę, bo jak na razie mam 15, z których jeden klika codziennie po 20 reklam, które co prawda nie są wysoko premiowane, ale bot raczej by nie był tak ustawiony). Do tego dodać polskiego właściciela, więc można próbować. Minus: wypłaty dwa razy w tygodniu. Zapraszam na pw jeśli chcesz się dowiedzieć coś więcej i zarejestrować się z reflinka.
Pozdrawiam


RE: Buxy z możliwością wynajęcia Referrali - Adagio21 - 31-10-2013 12:01

buxy=strata czasu


RE: Buxy z możliwością wynajęcia Referrali - MrocznyKILL - 01-11-2013 12:31

(31-10-2013 12:01)Adagio21 napisał(a):  buxy=strata czasu

Zagłębiając się w twoje posty (a dokładniej spam-posty) kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz...

(31-10-2013 12:01)Adagio21 napisał(a):  buxy=strata czasu

Przedstaw nam swoją wizję jak zarobić kokosy w sieci facepalm ... bo puki co walisz spam-post za spam-postem


RE: Buxy z możliwością wynajęcia Referrali - nokira - 01-11-2013 20:11

wali ten sam tekst wszędzie ;/


RE: Buxy z możliwością wynajęcia Referrali - olfik - 12-06-2014 17:21

(11-06-2013 10:19)Workis napisał(a):  Ayuwage.
Tutaj system wynajmowania refferali jest calkowicie odmienny od innych serwisów. W przeciwienstwie do np. Neobux czy Probux refferale to nie są boty, które klikają tak jak sie podoba adminowi i ich 'klikalność' jest ustawiona tak, żeby zarabiał serwis a nie użytkownicy, tylko tutaj wynajmujemy PRAWDZIWYCH użytkowników.

Hm, założyłem konta w wielu buxach, masz wiedzę które z nich to strata czasu, a na których się skupić? Referale jako boty, przeginka...

Kupiłem pierwsze 100 refow na Ojooo.com

Ojoo ma dużo fanów i dobry ranking, słyszałem też dobre opinie.

do tego testuje:

NeoBux
ProBux
ZapBux
FuseBux
The-Bux
ResBux
WorldBux

Mam nieodparte wrażenie, że one są wszystkie połączone ze sobą, albo przynajmniej większość... ten sam layout i ceny :)

Myślałem, żeby zostać na Ojoo, NeoBux i ProBux.


RE: Buxy z możliwością wynajęcia Referrali - adko66 - 14-06-2014 15:06

Ja polecam GlobalBux. Są wypłacalni. Referali wynajmujesz za walutę zdobytą z oglądania wideoklipów(wystarczy 40 sekund i można przerwać, a waluta jest). Ja na podstawowym koncie, bez wpłacania realnych pieniędzy, zarobiłem przez miesiąc 8 dolarów. Obsługa konta raz na dobę po godz. 18:00, wystarczy kwadrans. Będzie miło, jak zarejestrujesz sie z mojego linka.
http://www.globalbux.net/?ref=adko66


RE: Buxy z możliwością wynajęcia Referrali - tehacen - 21-04-2015 14:55

lekka-kasa.pl


spis buxow prztestowanych osobiscie Smile ja zarabiam praktycznie na kazdym zalezy od wolnego czasu na niektorych opuszczam czasem dzien. Znajdziecie tam baner z rankingiem na ktorych zarabiam najlepiej co tydzien aktualizacja. Co moge jeszce dodac ... warto zwrócic uwage na buxy zaresestrowane jako firmy np, buxcherry buxvertise czy tez nowy bux USA profesjonalna stronka Clixstation. Nalezy pamietac ze nigdy nie bedziemy 100% pewni co do zywotnosci buxa przykladem jest probux, buxberry czy tez PTClix. Jezeli chcemy zarabiac probojmy na paru buxach jak jeden okaze sie falszywy nastepne odrobia straty, natomiast jak napalimy sie na jeden zainwestujemy sporo a on okaze sie SCAMEM strat nie odrobimy. Na stronce staram sie praktycznie codziennie kontrolowac wyplacalnosc a jak zdazy sie SCAM odrazu usuwac. Pozdrawiam tworca lekka-kasa.pl

Zarabiamy spiewajaco! przekonaj sie sam WinkCoolCoolCool


RE: Buxy z możliwością wynajęcia Referrali - todek78 - 08-05-2015 07:05

Ja osobiście polecam adpageviews