Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodatek do blogów PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Dodatek do blogów PPA (/Temat-Dodatek-do-blogow-PPA-70050)

Strony: 1 2 3


RE: Dodatek do blogów PPA - venzer - 29-05-2013 12:14

A kiedy klikają w link do pobrania to wyskakują 3 full okienka z reklamami i tym też się raczej nie przejmująSmile
Reklama jest wszechobecna w internecie i każdy użytkownik się do tego przyzwyczaił.
Co do konwersji no tutaj nie można nikogo zapewnić że nic się nie zmieni.
Ustaw wartość "init delay na 1" reklama pojawi się po 1 sekundzie co jest moim zdaniem lepszym rozwiązaniem niż gdy wyskakuje np po 5 sekundach
(polecam jeszcze raz wideo https://www.youtube.com/watch?v=oJXl5h--EfQ)
Sadzę jednak, że przetestować jest warto jeżeli zauważysz spadek ściągnięć to po prostu usuniesz kod.


Odp: Dodatek do blogów PPA - ciamciaj - 29-05-2013 14:32

Reklamy obniżają konwersję,szczególnie te które mają dopasowana treść do zawartości strony.

Wysłane z Phone'a


RE: Dodatek do blogów PPA - venzer - 30-05-2013 19:10

Alternatywą dla adf.ly jest nowy program który właśnie zaczyna działalność więcej info znajdziecie klikając w moją sygnaturkę
Tutaj mamy możliwość umieszczenia baneru reklamowego gdzie tylko chcemy.


RE: Dodatek do blogów PPA - kodoj - 31-05-2013 20:49

Przepraszam, mam pytanko, dopiero wchodzę w tematy PPA, blogów, wyświetleń stron.. ogólnie - zarabiania.
2 pytania:
1- Venzer, napisałeś "alternatywa dla adf.ly", a czy można zainstalować na swojej stronie oba bannery ? tak żeby dwa serwisy jednocześnie na Ciebie zarabiały ?
2- czy nabijanie wyświetleń przez promowanie swojej strony w serwisach typu surf, ma jakiś sens ? na 1000 wyświetleń zaliczy mi płatnych chociaż 50 ? Wink


RE: Dodatek do blogów PPA - Kamilov - 01-06-2013 12:20

Podpinam się pod pytania kolegi wyżej.
O to samo chciałem zapytać.
Szczególnie zalezy mi na odpowiedzi na pytanie 2. Jak to jest z zaliczaniem tych wyświetleń? Uczestniczę w programie wymiany trafficu i nie wiem czy jest to dozwolone i jak na to patrzy adf.ly.


RE: Dodatek do blogów PPA - venzer - 02-06-2013 21:16

Co do pierwszego pytania :
Tak można zainstalować baner z Adf.ly i z Refban (oba na raz)
Pytanie drugie:
Odradzam jakiekolwiek boxy itd itp na adf naliczy z10k wejść może te 50 i raczej bana nie dostaniesz, ale w refban-nie już zabroniony jest sztuczny ruch karane banem i blokadą zarobionych pieniędzy.
Tak więc z autosuframi daleko nie pociągniesz!


RE: Dodatek do blogów PPA - kodoj - 02-06-2013 21:28

Dziękuję bardzo, rozumiem Wink Jak tylko uda mi się wreszcie wystartować i jakoś ogarnąć to zainstaluję z refa oczywiście Wink


RE: Dodatek do blogów PPA - venzer - 02-06-2013 22:08

W razie jakichkolwiek problemów napisz do mnie na pw pomogę w miarę możliwościSmile