Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek w wytworniach muzycznych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarobek w wytworniach muzycznych (/Temat-Zarobek-w-wytworniach-muzycznych-70046)



Zarobek w wytworniach muzycznych - Jacol91 - 27-05-2013 10:02

Witam
Znacie jakies klubowe portale/wytwornie ktore placa za wysylane im dzwieki,sample,probki ?


RE: Zarobek w wytworniach muzycznych - venzer - 27-05-2013 10:29

Portali takowych nie znam, Ale jeżeli tworzysz muzykę możesz spróbować ją zareklamować w postaci krótkiego fragmentu z ofertą sprzedaży
Naprawdę wiele osób szuka legalnej muzyki którą mogli by wykorzystać np znani "YouTube-rzy"


RE: Zarobek w wytworniach muzycznych - Mksuzi - 27-05-2013 12:57

Wszędzie możesz znaleźć klienta.

Z samplami oraz dźwiękami, polecam zgłosić się do twórców komercyjnych programów muzycznych takich jak cubase np. i inne.

Do wytwórni to jedynie z gotowymi kawałkami.

Z bitami do studia nagraniowego.

Youtuberzy również szukają dobrych kawałków, a czasem nawet i pojedynczych dźwięków.

Stwórz portfolio i roześlij we wszelkie możliwe miejsca.

Klienta znajdziesz jak jesteś dobry.


RE: Zarobek w wytworniach muzycznych - dawid327 - 27-05-2013 23:48

Jako , że często oglądam sobie Rocka to polecę Ci abyś do niego napisał ostatnio w swoim porannym vloga zadeklarował się , że postara się wspierać młodych ludzi którzy tworzą przyzwoitą muzykę , a więc jeśli jesteś taką osobą to skontaktuj się z Rockiem prześlij swoje portfolio a nóż może akurat się uda i zaprezentuje Cię w jakimś swoim filmiku a wtedy to już będzie z górki Smile

Mam nadzieję , że wiesz kto to jest RockAlone2k 4


RE: Zarobek w wytworniach muzycznych - afghan - 28-05-2013 01:05

Teraz to w modzie jest mania na RAP beaty muszą się sprzedawać bo sam się skusiłem na 3 każdy po około 15$ więc chętnych na to znajdziesz na pewno... Dobra reklama strona i zarabiasz gdybym miał dryg do robienia swoich beatów i wychodziło by mi to dobrze to też bym sprzedawał i ciągle promował więc Nie zastanawiaj się stron do sprzedaży takich podkładów jest dość mało lecz dobrze wypromowane a wiadomo przez jakość do ucha można na prawdę dużo zdziałać i kontrakt może jakiś byś podpisał, bo z dnia na dzień ci nikt nie zaproponuje pracy w wytwórni muzycznej trzeba włożyć w to serce i mieć dużo cierpliwości Powodzenia Smile

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=9-iE4EWmxMg[/my-youtube]


RE: Zarobek w wytworniach muzycznych - TastemanPL - 30-05-2013 08:04

Ja tworze takową muzykę i gdzieś słyszałem że jest strona która płaci za odtwarzanie moich utworów muzycznych. Jest coś takiego?


RE: Zarobek w wytworniach muzycznych - OsomAsFak - 30-05-2013 13:04

Szadołłajla polecamSmile Ziomeczek bawi się w robienie bitów, ostatnio wpadło mu 2500 do kieszeni za zrobienie kilku bo kolesiowi się spodobałySmile
Ogólnie promuj swoje bity czy nawet swoją osobę na różnych portalach, forach o tej tematyce, youtube, dawaj próbki. Ten "ziomeczek" zaczynał od soundcloud, tyle wiem i tak mogę pomóc, powodzeniaSmile


RE: Zarobek w wytworniach muzycznych - TastemanPL - 30-05-2013 14:50

A jeśli chodzi o bity to jeszcze musicbrezze