Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto z nas tego nie pamięta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: Kto z nas tego nie pamięta? (/Temat-Kto-z-nas-tego-nie-pamieta-70042)



Kto z nas tego nie pamięta? - Skadi - 26-05-2013 23:43

Niecały rok temu zaczęłam wyszukiwać przeróżne piosenki z dzieciństwa (obejmują lata 50., 60., 70., 80., 90.). Ciągłe ich wyszukiwanie było bardzo męczące, więc myślałam jakby je zebrać w jedno miejsce i móc udostępniać znajomym (okazało się, że nie tylko mi brakuje tej muzyki Wink). Jako, że napisanie własnej strony to godziny pracy to za radą brata użyłam do tego serwisu tumblr. W pierwszych dniach przybywali nowi obserwujący. Na tę chwilę jest ich (aż?Tongue) 50.

Strona jest bardzo subiektywna i zamieszczam tam tylko "swoje" utwory. Jeśli wpada Wam coś do głowy to proszę o propozycję. Chciałabym podziękować kilku forumowiczom, którzy przypomnieli mi o istnieniu kolejnych piosenek Smile

Stworzyłam playlistę na youtube, aby można było wygodniej słuchać...niestety filmy są często usuwane albo mają zablokowaną możliwość odtwarzania w playliście Angry

Mam nadzieję, że ten powiększający się zbiór sprawi Wam tyle radości ile mi impreza

Link do bloga:
Kto z nas tego nie pamięta?

Wyszukiwarka słabo działa na tej stronieSad

Playlistę też tam znajdziecie. Miłego słuchania i będę wdzięczna za propozycje i podzielenie się wspomnieniami Wink