Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? (/Temat-Readbud-pisze-ze-przepisalem-zly-kod-ocb-7000)



Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? - 69ScR33n69 - 12-05-2010 14:53

Witam jak w temacie , chcę się zarejestrować na stronce , gdy wypełniam dane i chce założyć konto wyskakuje mi , że przepisałem zły kod , próbowałem na wszystkich przeglądarkach i u kolegów i w szkole i dupa ..
PROSZĘ O POMOC!! :/


RE: Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? - ketrab - 12-05-2010 14:56

może wpisałeś zły kod poprostu wpisałeś zły kod...? nie orientuję się za bardzo w temacie, ale może ta strona nie jest przeznaczona dla polaków, zmień może proxy. http://proxy.net.pl/lista-proxy/lista-1-17.html


RE: Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? - pespe - 12-05-2010 15:00

69ScR33n69 sprobuj przez google chrome lub mozille ;p mi zadzialalo dopiero na chrome ;p cos tam z opera nei laczy ten kod ;]


RE: Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? - 69ScR33n69 - 12-05-2010 15:01

nie ketrab .. kod wpisuję dobry , a strona jest dla wszytskich ,
inni z forum widziałem też mieli taki problem .. ;/

@edit
Pespe próbowałem , zara jeszcze spróbuję ..


RE: Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? - pespe - 12-05-2010 15:05

JA miałem taki problem ale na operze tylko...udalo sie dopiero na chromie moge ci zalozyć konto jak chcesz Smile


RE: Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? - 69ScR33n69 - 12-05-2010 15:07

Pespe także juz nie mógł się zarejestrować , też mu to wyskakiwało
, jakieś pomysły ?


RE: Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? - paskur - 13-05-2010 11:29

Na chrome 1 konto załozyłem potem już nie mogłem, na laptopie na IE udało mi się założyć jeszcze 4 konta ;]


RE: Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? - ziabol17 - 13-05-2010 11:42

Panowie ja tak moze nie na temat, ale cze to Readbud jest wogole wyplacalne?? Sam mam juz ok 8$ i nie wiem czy to sie wogole oplaca zbierac , czy ktos juz robil jakas wyplate stamtad??


RE: Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? - krzych91 - 14-05-2010 08:41

Dla wszystkich, którzy porobili po pięć kont na readbud, kilka słów regulaminu:

6.1.5. At the time you make a request for redemption of your earnings, we reserve the right to request from you a copy of a proof of identification document, for account verification and security purposes, before approving your request for redemption or payment of earnings. If you are unable or elect not to provide a copy of a proof of identification document, we may deny your request for payment of earnings.

Ponadto:

2.1.1. To be eligible to join the Service, you must:

1. be 18 years of age or over; or
2. if you are between 14 and 17 years of age, you must have a parent?s or guardian?s permission to join.

Individuals 13 years of age or below are not eligible to join readbud.



Ogólnie polecam przeczytać regulamin. Warunki są dość ostre, za wszelkiego rodzaju oszustwa grozi ban. Z drugiej strony świadczy to o prawdziwości serwisu, tak mi się przynajmniej wydaje. Mam już ponad 7$. Planowałem po wypłacie założyć następne konta, ale po przeczytaniu regulaminu nei jestem już tego taki pewien :/ Najwyżej jedno albo dwa więcej...


Readbud - pisze , że przepisałem zły kod , ocb? - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.