Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA (/Temat-Nowe-posty-na-blogu-i-niska-pozycja-PPA-69997)

Strony: 1 2 3


Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - Damkofr - 26-05-2013 12:01

Witam na początku gdy założyłem bloga w tydzień dodałem 4 posty. Wejśc z google było bardzo mało bo wiadomo nowy blog. W końcu któregoś dnia przekroczyłem magiczną liczbę 20 wejsc z google od tego dnia unikalne rosły bardzo ładnie aż do 500UU z 6-7 postów bodajże. Starałem się dodawac prznajmiej 1 post na 3 dni. Mam na blogu 10 postów a z tych 3 ostatnich nie ma praktycznie wejsc z google (są zaindeksowane). Pingowałem te posty robiłem jak inne a konkurencja jest podobna jak i w pierwszych. Zauważyłem też nieznaczny spadek UU jakieś 50-70 UU dziennie mimo że mam więcej postów. Co o tym myślicie jakbym mógł podciągnac nowe posty?


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - Qwik - 26-05-2013 12:22

Na początku nowej domeny google daje fresh site bonus czyli taki dopalacz i po jakimś czasie pozycje spadają.


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - Damkofr - 26-05-2013 12:31

Pierwszy raz o tym słyszę Tongue


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - vankosiara - 26-05-2013 12:34

I tak masz dobrze, ja mam domenę miesiąc, 29wpisów. Prawie wszystkie zaindeksowane (bodajże 3-4 nie są). A mam 20UU dziennie, dodaje jeden wpis dziennie. Unikalne opisy itp. I tak wg. mnie masz bardzo dobry start.. Wink


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - Damkofr - 26-05-2013 12:39

U mnie często ludzie wchodzą po tagach. Czyli w google nie ukazuje im się nazwa mohego postu tylko nazwa taga i tak wchodzą ale dużej różnicy to nie robi. Może masz nieodpowiednie tagi? Używasz wtyczki do seo?


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - venzer - 26-05-2013 16:36

Ze stronami już tak jest nie przejmuj się że wejścia spadają o 50-70 to jest normalne. Po prostu jednego dnia zapotrzebowanie na wiedzę zawartą na blogu jest większe a drugiego mniejsze. Nawet dzień tygodnia i inne wydarzenia takie jak święta maja na to wpływ.
Prowadź stronę dalej rozwijaj ją i nie przejmuj się tak małymi spadkami.


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - vankosiara - 26-05-2013 16:58

(26-05-2013 12:39)Damkofr napisał(a):  U mnie często ludzie wchodzą po tagach. Czyli w google nie ukazuje im się nazwa mohego postu tylko nazwa taga i tak wchodzą ale dużej różnicy to nie robi. Może masz nieodpowiednie tagi? Używasz wtyczki do seo?

Sądzę, że tagi mam odpowiednie. Mam wtyczkę do seo. Mam mapę witryn. Ogółem pewnie jak zawsze mam pecha Big Grin


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - CreepyUploader - 26-05-2013 17:03

Tak jak venzer napisał, nie przejmuj się i prowadź dalej bloga Smile


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - Bandaid - 26-05-2013 17:16

@vankosiara miałem tak samo jak ty przez dłuższy czas 40 unikalnych wejść dziennie a dzisiaj już 1000 Wink Więc nie zniechęcaj się a na pewno osiągniesz cel. BTW. Damkofr 8 postów to bardzo mało 20-30 to taka granica przyzwoitości IMO.


RE: Nowe posty na blogu i niska pozycja PPA - vankosiara - 26-05-2013 17:19

A długo go prowadzisz? Dużo mu poświęcasz czasu?