Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sedor - PPA Journey - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sedor - PPA Journey (/Temat-Sedor-PPA-Journey-69985)

Strony: 1 2 3 4


Sedor - PPA Journey - sedor - 25-05-2013 23:24

Siemanko. Od jutra w tym temacie będę codziennie umieszczał posty z opisem tego co w danym dniu zrobiłem i ile udało mi się zarobić. Robię to, ponieważ ostatnio się trochę rozleniniwiłem, a prowadzenie tego tematu będzie mnie motywowało do systematycznej pracy.

Po 2 miesiącach jechania na 100% autopilocie moje zarobki spadły do 20-50zł dziennie.

Dzisiejszy zarobek: 18$.

Komentarze będą mile widziane.

Idea


RE: Sedor - PPA Journey - Admin - 26-05-2013 06:27

fajny pomysł na dziennik Smile chętnie będę śledził Twoje postępy, życzę Ci jak największych plonów Smile


RE: Sedor - PPA Journey - As7 - 26-05-2013 08:45

Autopilot i takie zarobki to nawet ładnie Wink Myślałem ze powstanie kolejny dziennik początkującego. Fajnie będzie dla odmiany poczytać dziennik od kogoś bardziej hmmm... "doświadczonego" ale leniwego Jerk2


RE: Sedor - PPA Journey - Tiger04 - 26-05-2013 10:49

Fajny pomysł, powodzenia Smile


RE: Sedor - PPA Journey - sedor - 26-05-2013 23:44

Po pierwsze dzięki za pozytywne komentarze Cool

Powiem Wam, że widać efekty dzisiejszej pracy. Niedziela jest u mnie z reguły słabsza od soboty, a mimo to zarobiłem więcej impreza


Co dzisiaj zrobiłem:

- skonfigurowałem Wordpressa, którego zainstalowałem dzień wcześniej, czyli wgrałem szablon, pluginy, widgety etc
- zboostowałem film, na którym zarabiam od dawna (dobiłem 500 lajków) + uploadnąłem nowy filmik i go także zboostowałem (lajki, subskrypcje)
- wrzuciłem pierwszy post na bloga
- założyłem fanpejcz i nabiłem pierwszych fanów Jerk

Cały hajs wpadł mi tylko z dwóch w/w nisz.

Dzisiejszy zarobek: 24$


RE: Sedor - PPA Journey - Kamilov - 27-05-2013 09:06

Ładny zarobek, gratuluję Wink
Zdradzisz czy używasz SYV do promocji filmu ?
500 lajków to bardzo dużo, mi nie udało się dobić nawet 200 (kasacja).


RE: Sedor - PPA Journey - sedor - 27-05-2013 09:22

Dzięki Wink
Nie używam SYV'a, dopiero przed momentem obczaiłem co to takiego jest ^^
Udaje mi się nabić sporo lajków bo filmy długo stoją z reguły na moich kontach


RE: Sedor - PPA Journey - roniartur - 27-05-2013 18:43

A gdzie ty zarabiasz ? FC AC ?


RE: Sedor - PPA Journey - sedor - 27-05-2013 19:05

skoro już o to pytasz to pozwolę sobie wrzucić reflinki Jerk refom podsyłam paczkę poradników do PPA

zarabiam na ac,cl,fc oraz niedługo zacznę ogarniać AWM bo dostałem accepta Smile

edit: usunąłem reflinki, nie będę mętorzył bo to strata czasu nieadekwatna do zarobionych 5% z refów, a i tak mało kto zarobi choćby dolara. Większość osób zawraca głowę, a potem zarabianie ma w dupie, bo niby "to nie dla nich", albo "nie potrafią ogarnąć tego". A prawda jest taka, że każda osoba może zarabiać na PPA, wystarczy tylko chcieć i ruszyć dupę Wink


RE: Sedor - PPA Journey - create - 27-05-2013 19:10

A czego uzywasz do lajkow ?