Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SPAM w komentarzach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: SPAM w komentarzach (/Temat-SPAM-w-komentarzach-69969)



SPAM w komentarzach - Gittech - 25-05-2013 17:39

Witam czy w też macie taki SPAM w komentarzach na swoim blogu wordpress? Jego twórcy zapewne chcą w ten sposób wypozycjonować swoją stronę, warto tak robić?


RE: SPAM w komentarzach - JaviDesire - 25-05-2013 17:47

U mnie spamu mnóstwo przychodzi, ale te komentarze nie publikują się, gdyż mam ustawione, że aby koment się pojawił na stronie muszę go najpierw zatwierdzić. Niektóre kasuję a niektóre edytuję. Jest jakaś wtyczka aby ten spam nie przychodził, nie pamiętam już nazwy, gdzieś na forum ktoś o niej pisał.


RE: SPAM w komentarzach - szybkikwit - 25-05-2013 17:50

No ja to samo mam Tongue wtyczke mam że trzeba przepisac Kod aby dodać komentarz lecz to słabo pomaga dalej ładują spamem i to przewaznie pod jednym postem nie wiem czemu xD


RE: SPAM w komentarzach - Vister81 - 25-05-2013 17:52

Ten SPAM można w korzystny sposób dla siebie wykorzystać. Nie trzeba pisać sobie samemu komentarzy Huh
Wystarczy zedytować i tyle.

Sprawa druga - tak, takie komentarze przynoszą rezultaty w przypadku SEO Wink


RE: SPAM w komentarzach - Gittech - 25-05-2013 19:08

Są jakieś automaty/boty które same dodają komenty pod blogi wp?


RE: SPAM w komentarzach - Vister81 - 26-05-2013 09:47

GSA, na przykład Wink


RE: SPAM w komentarzach - jambos - 27-05-2013 22:29

scrapebox chyba jest najlepszy do tegoWink