Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam strony do zarobków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam strony do zarobków (/Temat-Szukam-strony-do-zarobkow-69944)

Strony: 1 2 3


Szukam strony do zarobków - Narodowiec1920 - 25-05-2013 10:38

Szukam dobrej strony do zarobków. Byle to nie było inwestowanie np.10$, potem za miesiąc będe miał z tego 15$ etc. i nie piramida poleconych, bo nie mam komu dać refa i nie kopalnia bitcoins bo mam ... kompa. Musi być PP albo Przelew, małe minimum i szybkie zarobki w miare dobre byle nie np. 0,2 grosza za wejście w linka i bycie tam 10sekund bo to by za długo zajeło

Następnym razem poleci ostrzeżenie za wulgaryzmy pozdrawiam Roben


RE: Szukam strony do zarobków - Gittech - 25-05-2013 10:43

150% w miesiąc to mało? No tak wolałbyś coś takiego jak make-milion.com, sory ale łatwy zarobek równa się scam. Aktualnie najpewniejszym zarobkiem w internecie jest PPA, buxy i wymienione już przez Ciebie inwestycje. Ale jak chcesz dużo zarabiać musisz też dużo zrobić Jerk
Pozdrawiam


RE: Szukam strony do zarobków - szczygielek - 25-05-2013 10:56

takie życie Smile nie ma nic za darmo.


RE: Szukam strony do zarobków - Mksiak - 25-05-2013 11:00

Tak jak wyżej nic za darmo. Po za tym całe forum jest o zarabianiu coś znajdziesz na pewno tylko musisz poszukać. Jak nie chcesz inwestycji i w miarę proste to polecam serwisy z wykonywaniem akcji: Mypay, Cplead, Kubigo


RE: Szukam strony do zarobków - spartiata10 - 25-05-2013 11:06

Polecam kubigo. Wykonujesz tam akcje, jeśli będziesz miał jakiś problem to możesz napisać na czacie lub na forum strony. Link masz w mojej sygnie.


RE: Szukam strony do zarobków - szczygielek - 25-05-2013 11:16

jak to powiedział ostatnio sprzedawca pralek, gdy zapytałem się o pralkę do 1200zł, boscha 6kg, "Niestety... takie rzeczy, to tylko w Erze."


RE: Szukam strony do zarobków - Knight97 - 25-05-2013 11:26

Polecam najlepiej wejść w buxy i dodatkowo do jakiegoś serwisu z refbackami Wink
Samemu mogę polecić kilka buxów w których udzielam refbacku - np. wyklikasz sobie jak i dodatkowo zwrócę Ci co samemu bym zarobił Wink
Link - Refbacki
Ps. w wielu stronach z mojej sygny są kliki po $0,01 , a dziennie ze wszystkich razem wychodzi ok. 80gr - 1zł
Mało, ale to 20 minut roboty Wink


RE: Szukam strony do zarobków - marcel_kk - 25-05-2013 11:45

A ja proponuje Ci znależć jakąs prace, a później szukać mozliwości
dorobienia w necie, bo miodu tu nie znajdziesz,
jedynie szybkie rozczarowanie jakie spotyka naiwnych nowicjuszy myslacych
o łatwym zarobku kilku tysiecy złotych na miesiąc.


RE: Szukam strony do zarobków - kalutor - 25-05-2013 11:54

(25-05-2013 10:38)Narodowiec1920 napisał(a):  Szukam dobrej strony do zarobków. Byle to nie było inwestowanie np.10$, potem za miesiąc będe miał z tego 15$ etc. i nie piramida poleconych, bo nie mam komu dać refa i nie kopalnia bitcoins bo mam chujowego kompa. Musi być PP albo Przelew, małe minimum i szybkie zarobki w miare dobre byle nie np. 0,2 grosza za wejście w linka i bycie tam 10sekund bo to by za długo zajeło

Tak więc znalazłeś się w dobrym miejscu; nie informuj o tym, że szukasz - tylko szukaj! Dla mnie jesteś leniwą jednostką o manierach pana z wymaganiami, lubiącego mieć wszystko podawane pod nos. O ile Twój problem z ruszaniem szarymi komórkami nie ma wpływu na ruszanie rękoma, to niebawem zaczyna się sezon truskawkowy...


RE: Szukam strony do zarobków - luidor - 25-05-2013 12:41

Jeśli chcesz zarabiać konkretne pieniądze to niestety bez poniesienia pewnych kosztów się nie obędzie. Co więcej na wszystko potrzebujesz czasu na rozwinięcie swojego "biznesu". Zastanów się może lepiej jednak zainwestować te 10$ jako wpisowe w dobry program partnerski z którego będziesz miał większy zysk niż z klikania. Zrobisz jak zechcesz ale na kokosy nie licz i tak wcześniej czy później będziesz musiał szukać osób poleconych aby w takich programach reklamowych, buxach, surfbarach czy innych zarabiać większe pieniądze.