Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam program do zapraszania nk.pl/facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam program do zapraszania nk.pl/facebook (/Temat-Sprzedam-program-do-zapraszania-nk-pl-facebook-69896)

Strony: 1 2 3


Sprzedam program do zapraszania nk.pl/facebook - lolko89 - 24-05-2013 12:59

1.Nazwa przedmiotu :Bot do zapraszania na nk.pl && FACEBOOK
2.Opis przedmiotu :Profesjonalny program do zapraszania na nk.pl, facebook. Mnóstwo funkcji, które dają wielkie możliwości konfiguracji programu.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt :gg: 8598442
5.Cena :od 50zł do 100zł w zależności jaki rodzaj licenkcji
6.Sposób zapłaty za przedmiot :paypal, przelew mbank

Oferta skierowana głównie do tych którzy chcą rozwinąć stronę www, zareklamować swoją firmę itp. Więcej informacji można uzyskać pod nr gg. Zapraszam do zapoznania się z opisem aplikacji http://nk-bot.xn.pl/


RE: Sprzedam program do zapraszania nk.pl/facebook - Archiebald - 24-05-2013 13:20

Do zapraszania znajomych nie potrzebny jest program żaden . A z tego co wiem to jak zapraszasz z automatu to blokują konto gdy parę osób tylko nie potwierdzi że Cię zna a nawet można stracić . Sam właśnie dostałe blokadę na tydzień .


RE: Sprzedam program do zapraszania nk.pl/facebook - lolko89 - 24-05-2013 13:23

(24-05-2013 13:20)Archiebald napisał(a):  Do zapraszania znajomych nie potrzebny jest program żaden . A z tego co wiem to jak zapraszasz z automatu to blokują konto gdy parę osób tylko nie potwierdzi że Cię zna a nawet można stracić . Sam właśnie dostałe blokadę na tydzień .

Tak jest tylko na facebooku. Natomiast nk tego zabezpieczenia nie ma i tam też możesz trafić z reklamą do setek tysięcy ludzi. Wszystko zależy tylko od Ciebie jak wykorzystasz mojego bota. Chyba, że chcesz ręcznie klikać "Dodaj do znajomych"


RE: Sprzedam program do zapraszania nk.pl/facebook - Archiebald - 24-05-2013 13:52

W takim razie edytuj post i popraw z łaski swojej że do fb program się nie nadaje, podobnie chyba jest na twitterze. Nie wiem jak jest na NK i czy spamowanie ludzi zaproszeniami jest inaczej traktowane(być może komuś przyda się ten program ale jak dla mnie to jest wygórowana i wolałbym poklikać nie jest to wcale takie trudne .
piszesz że jest to profesjonalny program w związku z tym mam pytanie : czy jest to program twojego autorstwa?


RE: Sprzedam program do zapraszania nk.pl/facebook - lolko89 - 24-05-2013 14:00

(24-05-2013 13:52)Archiebald napisał(a):  W takim razie edytuj post i popraw z łaski swojej że do fb program się nie nadaje, podobnie chyba jest na twitterze. Nie wiem jak jest na NK i czy spamowanie ludzi zaproszeniami jest inaczej traktowane(być może komuś przyda się ten program ale jak dla mnie to jest wygórowana i wolałbym poklikać nie jest to wcale takie trudne .
piszesz że jest to profesjonalny program w związku z tym mam pytanie : czy jest to program twojego autorstwa?

Tak program jest mój wpisz nr gg w google to zobaczysz. Program też do FB, funkcja została napisana na życzenie userów programu. Na twita nie ma funkcji. Poczytaj o programie pod adresem podanym na początku. No jeśli chcesz klikać sam to proszę bardzo. 3000 kliknięć, ciekawe w jakim czasie wykonasz. Daj znać jak skończysz.


RE: Sprzedam program do zapraszania nk.pl/facebook - musicfan - 24-05-2013 14:16

taki program można za darmo zdobyć w necie


Odp: Sprzedam program do zapraszania nk.pl/facebook - Archiebald - 24-05-2013 14:24

Właśnie sprawdzilem .W 20 sekund zaprosilem 10 osób. 3k przy dobrym lączu w jakieś 1.5 h spokojnie wyklikam. A poza tym takie skrypty są za free na na necie. Nie że chcę Cię tutaj hejtować ale wybacz nie oczarowałeś mnie swoją ofertą

Stapatalkowane z andka Wink


RE: Sprzedam program do zapraszania nk.pl/facebook - szy1sw - 24-05-2013 14:59

na nk i tak już nikt nie siedzi...


RE: Sprzedam program do zapraszania nk.pl/facebook - bolo9797 - 24-05-2013 15:22

Archebald po 1 to jest funkcja edytuaj a po 2 co ty za glupoty pierdolisz??
A co jak recznie klikasz to jak ktos nie potwierdzi to ban nie poleci?
Spamem daleko nie zajdziesz.


Odp: Sprzedam program do zapraszania nk.pl/facebook - Archiebald - 24-05-2013 15:38

Boli sam się edytuaj to raz a dwa czytaj ze zrozumieniem i dopiero się wypowiadaj. Niestety ale nie dało się usunąć posta więc przeprosiłem za spam.

Stapatalkowane z andka Wink