Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[Poradnik] 20-40$ Tydniowo (Na początku) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[Poradnik] 20-40$ Tydniowo (Na początku) (/Temat-Poradnik-20-40-Tydniowo-Na-poczatku-69889)

Strony: 1 2 3 4 5 6


[Poradnik] 20-40$ Tydniowo (Na początku) - EarnDarkside - 24-05-2013 09:17

Jest to krótki i bardzo prosty poradnik jak można zarabiać 20-40$ lub więcej przy stosunkowo małym wkładzie pracy
Następnie można oczywiście powiększyć zyski, ten serwis oferuje bardzo wiele funkcji

Cały poradnik można znaleźć na mojej stronie internetowej (w sumie można to nazwać blogiem)
https://sites.google.com/site/zarabiamy247/neocoins---swietny-start


RE: [Poradnik] 20-40$ Tydniowo (Na początku) - UmCyK - 24-05-2013 09:24

neobux jak na razie nie akceptuje mi tych ankiet od 2 tygodni


RE: [Poradnik] 20-40$ Tydniowo (Na początku) - EarnDarkside - 24-05-2013 09:26

Cytat:2. (WAŻNE) Po wykonaniu oferty nie zamykamy odrazu karty tylko robimy screena gdy pojawi się napis "Dziękujemy" lub coś w tym stylu
Następnie po godzinie wchodzimy w Offers -> NeoCoins -> MATOMY -> Check offer status
Tam wybieramy wykonaną ofertę i klikamy "Inquire about this offer"
Następnie podajemy maila i piszemy że nie otrzymaliśmy NeoCoins po wykonaniu oferty (możemy napisać po Polsku),
Później sprawdzamy skrzynkę i piszemy (tym razem po angielsku !) , że wykonaliśmy ofertę, ale nie dostaliśmy NeoCoins oraz że w załączniku dodaliśmy dowód (naszym dowodem będzie screen z wykonania oferty)

Wysłałeś tą reklamację? Smile


RE: [Poradnik] 20-40$ Tydniowo (Na początku) - UmCyK - 24-05-2013 09:28

tak napisali mi meila ze na razie maja przerwe w sprawdzaniu zgloszeń.

a podasz mi ich meila ma sporą skrzynke meil moze znajde coś odpisali.


RE: [Poradnik] 20-40$ Tydniowo (Na początku) - EarnDarkside - 24-05-2013 09:30

Też miałem ten problem Smile
Musisz jeszcze raz napisać reklamację (najpierw na NeoBux, a później na mailu, tak jak zawsze)


RE: [Poradnik] 20-40$ Tydniowo (Na początku) - UmCyK - 24-05-2013 09:31

Dear user,

For efficiency reasons, our support system is under construction for a couple of days, therefor we will not be able to reply to this inquiry.
Please note this is for your own benefit, and will allow us to provide users a better targeted service in the future.

Thank you for your cooperation,

The Matomy Support Team


RE: [Poradnik] 20-40$ Tydniowo (Na początku) - krzychoos92 - 24-05-2013 10:09

Sprawdziłeś dokładnie ten sposób czy tylko przepisałeś z bloga makingmoney?
Ponad 10$ da się wyciągnąć tylko i wyłącznie z pierwszej karty SIM, z kolejnymi jest coraz gorzej, po 3-ciej karcie więcej jak 3$ nie licz. Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę to, że matomy często nie zalicza ofert od tego samego reklamodawcy (czyli z tą samą ilością punktów), dlatego oferty trzeba robić w większych odstępach czasu (najlepiej dopiero po przyznaniu punktów). Także nie jest tak kolorowo jakby się mogło wydawać.


RE: [Poradnik] 20-40$ Tydniowo (Na początku) - EarnDarkside - 24-05-2013 10:44

Z 1 karty spokojnie da się wyciągnąć ponad 10$
Z każdej kolejnej nie mniej niż 5$ , więc czy tak czy tak na tym zyskamy Smile

Pozatym oferty to tylko jedna metoda zarobku, ona się przydaje na początku.
Później lepiej skupiać się na poleconych


RE: [Poradnik] 20-40$ Tydniowo (Na początku) - badii - 24-05-2013 20:02

EarnDarkside, ładnie tak kopiować taką samą treść innego bloga? Gratuluje rozsądku ...


RE: [Poradnik] 20-40$ Tydniowo (Na początku) - Stworkowaty - 24-05-2013 20:10

Po pierwsze skopiowane, "pies na refy"...
Po drugie, drugi starter i każdy kolejny nie jest taki zajefajny, bo na pierwszy wlazło mi 23$ (sam się dziwiłem.) lecz na drugim już 2-3$.