Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oferty Astrocash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Oferty Astrocash (/Temat-Oferty-Astrocash-69884)



Oferty Astrocash - CreepyUploader - 24-05-2013 07:31

Szukam kogoś do pomocy kto się zna bardzo na ofertach astrocash (żebym tego nie spieprzył) Mam praktycznie 90% pobrań z USA. Dziennie ich jest 20+ i każde pobranie po 1$+- max. I nie wiem czy powinnem tak zostawić czy pozmieniać je na jakieś większe. Nigdy nie miałem większego pobrania z USA niż 1.58$. Czy coś takiego. I mówią mi żeby skasować oferty z bluetrack i awm, co wy o tym myslicie?


RE: Oferty Astrocash - Maximus12 - 24-05-2013 16:29

ja bym zostawił Smile Jak jest dobrze to się nie zmienia Smile Bo może być tak, że nic nie będą pobierać Smile


RE: Oferty Astrocash - Aroonia93 - 24-05-2013 17:37

sam zastanawiam się nad usunięciem AWM - kradzieje ! Undecided


RE: Oferty Astrocash - CreepyUploader - 24-05-2013 19:11

Coś pokombinowałem zobaczymy Big Grin jak co to znów na autopilota przemienie Big Grin


RE: Oferty Astrocash - AstroCash.org - 25-05-2013 02:29

Dla USA lepiej zostawić te mniej płatne oferty, ponieważ bardzo dobrze konwertują Smile

Pozdrawiam!