Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami (/Temat-FireGifts-pl-Nowy-serwis-z-nagrodami-69876)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Papass - 31-05-2013 10:35

(31-05-2013 09:16)Archiebald napisał(a):  @up Ok ale mimo wszystko paru użytkowników nabiło refów w ten sposób i przez to uczciwy użytkownik , który zdobywa normalnie refów będzie z tyłu a pajace co zdobyli w ten sposób masę gp będą górą? Dlatego zastanawia mnie to czy admini serwisu widzą te nienaturalne przyrosty i co chcą z tym zrobić . Sam chciałem rozreklamować trochę serwis ale jak zobaczyłem co się dzieje to zrezygnowałem bo sam już nie wiem o co tu biega .

Tak dla przykładu podam reakcje moich dwóch znajomych , którzy też są tu na forum i spytałem się ich o zdanie w sprawie wątku , który podałem wyżej .
1 odpowiedź cytuje z gg : ' stary ci kolesie to jacyś naganiacze z firegifts pewnie , zarobią coś szybko na sprzedaży poleconych + trochę za konta premium i serwis zniknie"
2 : " co za typ ? chce nabić kasy na czyimś garbie ja bym sobie na to nie pozwolił'
Jedynie moja siostra była neutralna i stwierdziła : ' dziwna sprawa ale nie będę tego oceniać bo na różne sposoby mozna to interpretować '

Z innej strony taki nienaturalny przyrost gp u niektórych też i dla mnie jest dziwny bo poszukałem trochę po necie i tak naprawdę nie znalazłem za wiele linków z refami i nierealne też jest że taki bucyk jak American history czu jak mu tam albo jego kolega nabije tyle refów po prostu zapraszając ich.
Ja rozumiem , można wszystko ale nie żeby wszyscy widzieli. Wyskakuje taki jeden z drugim na forum jak Filip z konopii jako świeżak i od razu sprzedaje poleconych. Czy nie wydaje się to sztuczne o dziwne?

Swoją drogą strona serwisu też powinna być bardziej rozbudowana np jakaś lista użytkowników wraz z punktami, pokazywać userów online itp itd , to na pewno by podniosło jej wiarygodność a tak ludzie mogą sobie różne rzeczy doklejać teraz.

Po części racja, a po części i nie. Przykładowo - sam oferowałem pieniądze za rejestrację, ALE 1 osoba = 1 rejestracji, bez jakichkolwiek multikont. No i jaki efekt? Znaczna część osób, która w taki osób się zarejestrowała - pozostała na tym serwisie i regularnie go odwiedza.
Inna sprawa jak ktoś sobie chytrze rejestruje się na zmiennym IP, czy ktoś to robi za niego Smile


Odp: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 31-05-2013 10:56

@up. Zgodzę się z Tobą że taki sposób nabijania ref jest ok(1=1) ale jak ktoś ma 1000 ref i żaden aktywny nie był nigdy to wybacz ...

stapatatalkowane Wink


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ewcia6000 - 31-05-2013 11:12

dla mnie to nie fer nabijanie sobie punktów


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 31-05-2013 11:54

Witajcie,

na prawdę jest to dość ciekawy i mianowicie irytujący temat ponieważ zauważyliśmy takie praktyki od razu po starcie kampanii reklamowej. Taki delikwent sądzi, że jak ktoś usunie Cookies i zmieni IP to ujdzie mu to płazem i zdobędzie sobie w najlepszy przypadku 500GP - NIE! Wszystko to widać gołym okiem, że ktoś nabijał sobie poleconych itp tak więc Nasze stanowiska w tej sprawie jest oczywiste po Weekendzie posypią się bany i myślę, że nie będzie to żadne zaskoczenie.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - TikTak - 31-05-2013 12:04

Big Grin ja tam nie mam żadnego poleconego Big Grin nie lubie oszukiwać ale tez nie lubie jak mnie sie oszukuje ^^ mam póki co 700 pkt gdybym wiedział ze wygram Big Grin to bym kupił konto premium ;D ale z uwagi na to ze kiedys wydałem 100 zł na takie bajki to raczej nie kupie konta premium


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ewcia6000 - 31-05-2013 12:19

ja mam 2 poleconych i 11000pkt i nie nabijam sobie refów na co sobie zapracuje sama to wygram to rzecz a nie oszukując


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 31-05-2013 13:31

Cieszy mnie ta odpowiedź ale oprócz tego chciałbym abyście powiedzieli coś więcej o firmie blue ice w celu w celu zatwierdzenia użytkowników w przekonaniu , że nie ma i nie będzie tu żadnego scamu. Wujek google w wynikach pokazuje pod tą nazwą spółkę z mrożonkami .
Jako użytkownicy i zarazem klienci mamy prawo to wiedzieć . W KRS firma blue ice nie figuruje i na tej podstawie można się domyślać że firma zarejestrowana jest za granicą.
Na polskim rynku działacie od 2009 r i na pewno macie za sobą udane kampanie bądź też inne rzeczy, którymi możecie się pochwalić w związku z czym poproszę o jakieś namiary na Blue Ice (strona www nie wiem regon, nip itp itd)


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 31-05-2013 13:42

(31-05-2013 13:31)Archiebald napisał(a):  w celu w celu zatwierdzenia użytkowników w przekonaniu , że nie ma i nie będzie tu żadnego scamu.

Najlepszy i wiarygodnym zatwierdzeniem użytkowników będzie restock a co za nim idzie otrzymanie nagród przez użytkowników - lepszego zatwierdzenia nie ma.

BLUE ICE prężenie działa w marketingu internetowym - Naszymi klientami były takie firmy jak Netia, Tele2, mBank, Provident, Orange... firmy ubezpieczeniowe, rożne portale rozrywkowe itp wiele by tego wymieniać. Niesie to za sobą potwierdzenie jakie posiadamy doświadczenie i jakie generuje ono efekty.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - aero2 - 31-05-2013 13:43

Archiebald, też jestem tego zdania, że zdobywanie poleconych powinno odbywać się wyłącznie przez reklamę linku/banera, a nie kupowanie lub samemu nabijanie przez zmienne IP z tymczasowymi mailami.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 31-05-2013 13:46

(31-05-2013 13:42)FireGifts.pl napisał(a):  
(31-05-2013 13:31)Archiebald napisał(a):  w celu w celu zatwierdzenia użytkowników w przekonaniu , że nie ma i nie będzie tu żadnego scamu.

Najlepszy i wiarygodnym zatwierdzeniem użytkowników będzie restock a co za nim idzie otrzymanie nagród przez użytkowników - lepszego zatwierdzenia nie ma.

BLUE ICE prężenie działa w marketingu internetowym - Naszymi klientami były takie firmy jak Netia, Tele2, mBank, Provident, Orange... firmy ubezpieczeniowe, rożne portale rozrywkowe itp wiele by tego wymieniać. Niesie to za sobą potwierdzenie jakie posiadamy doświadczenie i jakie generuje ono efekty.
Nie satysfakcjonuje mnie Twoja odpowiedź , przeczytaj jeszcze raz mój post i odpowiedz mi proszę na pytania . Same zapewnienia nic tu nikomu nie dadzą. Chciałbym wiedzieć coś o firmie , której jak widzę nie da się znaleźć w internecie. Mam prawo to wiedzieć. jeżeli to polska firma , to powinna figurować w krs bądź w innym spisie , jeżeli zagraniczna to też powinna być w jakimś rejestrze .
Niestety ale w tych czasach nikt nikomu na słowo nie wierzy a dobre marki nie ukrywają się . Wink