Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami (/Temat-FireGifts-pl-Nowy-serwis-z-nagrodami-69876)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - minister1234 - 29-05-2013 10:55

W jeden dzień można miec nawet po 12k pkt w najgroszym wypadku XpokerfaceXpokerface


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Milka113 - 29-05-2013 10:56

Jak usunąć konto?


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 29-05-2013 10:59

(29-05-2013 10:56)Milka113 napisał(a):  Jak usunąć konto?

Napisz do Nas z konta które chcesz usunąć. Zakładka kontakt.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - aero2 - 29-05-2013 15:22

Zapisałem się, mam nadzieje serwis będzie wypłacalny.impreza


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Kubixowy - 29-05-2013 18:41

Mam małe pytanko (dla nie których może i głupie). W jaki sposób są rozdawane nagrody ? Wiem, wiem... Restock. Ale na czym to polega ? Ekipa FireGifts sama losuje i rozdaje nagrody czy muszę w odpowiedniej chwili wybrać daną nagrodę i oczywiście posiadać minimum pkt aby ją dostać ? Wiem że pytanie jest banalne ale nigdy nie miałem styczności z serwisami z nagrodami Tongue


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Roben - 29-05-2013 18:47

Cytat:muszę w odpowiedniej chwili wybrać daną nagrodę i oczywiście posiadać minimum pkt aby ją dostać



RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 31-05-2013 07:53

Witam chciałbym poprosić w tym wątku o wypowiedź przedstawiciela firegifts . Mianowicie w jaki sposób serwis czy też firma odnosi się do praktyk takich jak w tym poście : http://zarabiam.com/showthread.php?tid=70249&highlight=firegifts .
Zauważyłem , że oprócz tego typka więcej osób ma tu podobne zachowania zresztą nie tylko tu bo sb na serwisie też widziałem jak się zdobywa poleconych w ten sposób a także na innych forach .Tak dla przykładu kolega z nickiem Blondyn skupuje poleconych reklamując się ,że najlepiej żeby sprzedający miał zmienne ip aby założyć mu więcej kont. Jest to nieuczciwe i zmniejsza szanse i działa szkodliwie i na dla uczestników i dla serwisu . Czyż nie?
Przepraszam z dublowanie wypowiedzi ale wydaje mi się że ten temat jest godny uwagi.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Admin - 31-05-2013 08:27

pewnie wkrótce się skończy i będą punkty wyłącznie z refów którzy zakupili premium lub zdobyli 10k+ punktów.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Archiebald - 31-05-2013 09:16

@up Ok ale mimo wszystko paru użytkowników nabiło refów w ten sposób i przez to uczciwy użytkownik , który zdobywa normalnie refów będzie z tyłu a pajace co zdobyli w ten sposób masę gp będą górą? Dlatego zastanawia mnie to czy admini serwisu widzą te nienaturalne przyrosty i co chcą z tym zrobić . Sam chciałem rozreklamować trochę serwis ale jak zobaczyłem co się dzieje to zrezygnowałem bo sam już nie wiem o co tu biega .

Tak dla przykładu podam reakcje moich dwóch znajomych , którzy też są tu na forum i spytałem się ich o zdanie w sprawie wątku , który podałem wyżej .
1 odpowiedź cytuje z gg : ' stary ci kolesie to jacyś naganiacze z firegifts pewnie , zarobią coś szybko na sprzedaży poleconych + trochę za konta premium i serwis zniknie"
2 : " co za typ ? chce nabić kasy na czyimś garbie ja bym sobie na to nie pozwolił'
Jedynie moja siostra była neutralna i stwierdziła : ' dziwna sprawa ale nie będę tego oceniać bo na różne sposoby mozna to interpretować '

Z innej strony taki nienaturalny przyrost gp u niektórych też i dla mnie jest dziwny bo poszukałem trochę po necie i tak naprawdę nie znalazłem za wiele linków z refami i nierealne też jest że taki bucyk jak American history czu jak mu tam albo jego kolega nabije tyle refów po prostu zapraszając ich.
Ja rozumiem , można wszystko ale nie żeby wszyscy widzieli. Wyskakuje taki jeden z drugim na forum jak Filip z konopii jako świeżak i od razu sprzedaje poleconych. Czy nie wydaje się to sztuczne o dziwne?

Swoją drogą strona serwisu też powinna być bardziej rozbudowana np jakaś lista użytkowników wraz z punktami, pokazywać userów online itp itd , to na pewno by podniosło jej wiarygodność a tak ludzie mogą sobie różne rzeczy doklejać teraz.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - DawidFB - 31-05-2013 10:19

Zarejestrowałem się w serwisie,chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej kosztują nagrody? (pkt).
Bo nwm czy jest sens zbierania Big Grin