Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami (/Temat-FireGifts-pl-Nowy-serwis-z-nagrodami-69876)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ewcia6000 - 24-05-2013 13:41

(23-05-2013 21:42)Okazzi napisał(a):  Ewcia, jakim cudem masz 8k?

kiedyś dałam link rejestracyjny Smile i dużo osób się zarejestrowało jeszcze przed startem serwisu Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Kubixowy - 24-05-2013 13:53

Ciekaw jestem ile tych GP potrzeba na nagrodę Dodgy


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Szaman1644 - 24-05-2013 13:54

Też chciałbym się tego dowiedzieć.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ewcia6000 - 24-05-2013 14:00

może za jakiś czas dadzą Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ty27mek - 24-05-2013 14:03

Cytat:FireGifts.pl - jest to polski serwis z nagrodami który dopiero startuje, [...] Strona ruszyła w tym miesiącu.
Raczej wystartował już w sierpniu w tamtym roku. Nic z tego ciekawego nie było, były mowy o scamie, ucichło ale teraz widzę mam szał Lol

Cytat:firma która go prowadzi od kilku lat działa w e-commerce.
Fakt, UpCash.pl mające tytuł scamu, czy sieć afiliacyjna która istnieje tylko jako strona...

Cytat:Administracja również zainwestowała w kampanie na Naszym forum, dlatego wspieramy ich reklamą.
Ale czytając to z wielkim szacunkiem do Admina i tego co robi dla forum (domeny, serwer, konkursy, zaangażowanie) już więcej grzechów nie wytykam Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 24-05-2013 14:15

Na samym początku chcieliśmy się przywitać Smile i podziękować zarejestrowanym użytkownikom za wiarę w serwis.

(24-05-2013 14:03)Ty27mek napisał(a):  
Cytat:FireGifts.pl - jest to polski serwis z nagrodami który dopiero startuje, [...] Strona ruszyła w tym miesiącu.
Raczej wystartował już w sierpniu w tamtym roku. Nic z tego ciekawego nie było, były mowy o scamie, ucichło ale teraz widzę mam szał Lol

Ty27mek - skoro posiadasz, aż tak ciekawe informacje odnoście startu serwisu i masz podstawy aby twierdzić, że to scam prosimy o jakieś dowody. Skoro tak twierdzisz to zapewne nie będzie dla Ciebie problemem potwierdzenie owych słów odnoście scamu i startu serwisu.

Z wyrazami szacunku
EKIPA FIREGIFTS



RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ty27mek - 24-05-2013 14:20

(24-05-2013 14:15)FireGifts.pl napisał(a):  Na samym początku chcieliśmy się przywitać Smile i podziękować zarejestrowanym użytkownikom za wiarę w serwis.

(24-05-2013 14:03)Ty27mek napisał(a):  
Cytat:FireGifts.pl - jest to polski serwis z nagrodami który dopiero startuje, [...] Strona ruszyła w tym miesiącu.
Raczej wystartował już w sierpniu w tamtym roku. Nic z tego ciekawego nie było, były mowy o scamie, ucichło ale teraz widzę mam szał Lol

Ty27mek - skoro posiadasz, aż tak ciekawe informacje odnoście startu serwisu i masz podstawy aby twierdzić, że to scam prosimy o jakieś dowody. Skoro tak twierdzisz to zapewne nie będzie dla Ciebie problemem potwierdzenie owych słów odnoście scamu i startu serwisu.

Z wyrazami szacunku
EKIPA FIREGIFTS

Chociażby Wasz FanPage (klik), na którym dodaliście info o bliskim starcie 10 miesięcy temu Smile

Dlaczego SCAM? Miałem możliwość przeczytać temacik na konkurencyjnym forum (również z sierpnia ubiegłego roku) o tej stronce, nic ciekawego rzecz jasna z tego nie wynikło. Na dodatek powiązanie, chociaż nie. To nie jest powiązanie, tylko ten sam właściciel UPCASH (o którym większość mogła słyszeć) tak więc... Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Madroxx - 24-05-2013 14:21

Może nie tyle scam, co nie wiele na stronie działało.

http://zarabiam.com/Temat-FireGifts-pl-nowy-portal-z-nagrodami-67244?highlight=firegifts


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - FireGifts.pl - 24-05-2013 14:26

(24-05-2013 14:20)Ty27mek napisał(a):  Dlaczego SCAM? Miałem możliwość przeczytać temacik na konkurencyjnym forum (również z sierpnia ubiegłego roku) o tej stronce, nic ciekawego rzecz jasna z tego nie wynikło. Na dodatek powiązanie, chociaż nie. To nie jest powiązanie, tylko ten sam właściciel UPCASH (o którym większość mogła słyszeć) tak więc... Smile

Z sierpnia ubiegłego roku? skoro rejestracja otwarta dla użytkowników jest od 31 marca? Smile W przeciągu 8msc można było stworzyć jedynie swoje konto aby otrzymać link polecający i zbierać poleconych - Ci którzy to zrobili 31 marca zostali nagrodzeni odpowiednimi ilościami punktów. Więc jak w sierpni mogli stwierdzić, że to scam skoro rejestracja i zbieranie punktów jest od 31 marca? - zero logiki w tym.

Z resztą takich jak Ty jest cała masa którzy wróżą źle dla serwisu, nazywają scamem itp.

(24-05-2013 14:21)Madroxx napisał(a):  Może nie tyle scam, co nie wiele na stronie działało.

http://zarabiam.com/Temat-FireGifts-pl-nowy-portal-z-nagrodami-67244?highlight=firegifts

Madroxx - otworzyliśmy rejestrację tak jak pisałem już wyżej 31 marca - lecz musieliśmy dopieścić jeszcze kilka szczegółów. Teraz gdy czujemy, że portal jest gotowy rozpoczynamy jego promocję - co za tym idzie rozdawanie nagród.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ewcia6000 - 24-05-2013 14:29

czekamy na pierwszy restock serwisu Smile